رفتن به مطلب

نصب نسخه 1.6 در هاستینگ ویندوز

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام.

نسخه ی 1.5 روی ویندوز هاستینگ بدون مشکل نصب میشه اما نسخه ی 1.6 با تلاشهای زیاد همچنان در 56% هنگام نصب اطلاعات نمونه متوقف میشه. کسی میدونه راهکار چیه؟ ممنونم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام.

نسخه ی 1.5 روی ویندوز هاستینگ بدون مشکل نصب میشه اما نسخه ی 1.6 با تلاشهای زیاد همچنان در 56% هنگام نصب اطلاعات نمونه متوقف میشه. کسی میدونه راهکار چیه؟ ممنونم.

خب خودم جواب خودمو میدم چون حلش کردم.

مشکل این بود که permissionهای Recursive مورد نظر برای فولدرهای تعیین شده اعمال نمیشد.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

خب خودم جواب خودمو میدم چون حلش کردم.

مشکل این بود که permissionهای Recursive مورد نظر برای فولدرهای تعیین شده اعمال نمیشد.

سلام دوست عزیز

میشه لطف کنی و توضیح بیشتری بدی

چون منم این مشکل رو پیدا کردم و جایی نتونستم راه حلش رو پیدا کنم 

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام و عرض ادب من اماتور هستم قصد راه اندزی پرستاشاپ رو روی  هاستم دارم دامنه رو به هاستم متصل کردم دیتا بیسم رو ساختم و یوزر براش تعریف کردم وقتی از طریق php admin هم وارد میشم دیتا بیس هست و ایجاد شده  اما به هیچ وجه توی مراحل نصب پرستا نمیتونم دیتا بیس رو به سایت متصل کنم . توی تنظیمات ابندا روی لوکال هاست قراردادم اما متصل نشد ادرس مستقیم دیتابیس رو گذاشتم باز هم نشد . هاست من ویندوز هستش فایلهای پرستا رو توی فولدر wwwrot هاستم ریختم  . به هیچ وجه دیتا بیس وصل نمیشه ممنون میشم راهتماییم کنین

من روی هاستم هم5 my sql دارم هم sql2008 که از5 my sql استفاده میکنم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...