رفتن به مطلب

نمایشگاه زیبای تخصصی لوازم الکترونیک و دیجیتال پرزر (www.parzar.com)

پست های پیشنهاد شده

سلام

پرزر کار خودشو به عنوان نمایشگاه تخصصی لوازم الکترونیک و دیجیتال شروع کرده امید وارم با استقبال شما عزیزان محصولات این نمایشگاه کاملتر بشود و اطلاعات دقیقی در مورد لوازم الکترونیک و دیجیتال در اختیار شما عزیزا قرار دهیم.

آدرس وب سایت پرزر: www.parzar.com

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت زیبایی شده . بخصوص منوی بالا و منوی فوتر سایت . من که خیلی چشمم رو گرفت .

حمید قالبی رو تغییر دادی یا نه دادی واست یه قالب جدید ساختن ؟

لینک به دیدگاه

خوب کار منوی فوتر زیاده اول از همه چند تا فایل tpl هستش که باید اضافه کنی بعد از اون باید به فایل های css چندین خط دستور اضافی کنی.فکر نکنم تو این محیط بشه توضیح داد

لینک به دیدگاه

این همون قالب mobile store هست که تغییراتی روش انجام شده و خوب هم انجام شده یکی از ویژگی هایی که پرستاشاپ داره انعطاف پذیریش هست.

دوستان هم می تونند با ادیت قالب پیش فرض قالب فروشگاهی خود رو درست کنند که ماژول ها و بلوکهای خیلی زیبایی وجود داره که می تونند با کمی جستجو پیداش کنند و در قالب خود استفاده کنند

فقط کافیه کمی با ابزار طراحی اشنا بشن

اگر بتونم ورژن 1.4.4 mobile store رو پیدا کنم حتما براتون میزارم

لینک به دیدگاه

مرتضی جان اگه یه چرخی تو همین سایت بزنی من خودم توضیح دادم که من یکی شبیه mobile store رو روی قالب پیش فرض 1.4 پیاده کردم و قالب mobile store فقط برای وژن 1.3 برای دانلود وجود داره.بهتره وقت خودتو هدر ندی واسه پیدا کردنش.

برای دوست عزیزم thekoroush بگم که بهتره با ایمیل من در ارتباط باشه تا راهنمایی های لازم رو بهش توضیح بدم

لینک به دیدگاه

مرتضی جان اگه یه چرخی تو همین سایت بزنی من خودم توضیح دادم که من یکی شبیه mobile store رو روی قالب پیش فرض 1.4 پیاده کردم و قالب mobile store فقط برای وژن 1.3 برای دانلود وجود داره.بهتره وقت خودتو هدر ندی واسه پیدا کردنش.

برای دوست عزیزم thekoroush بگم که بهتره با ایمیل من در ارتباط باشه تا راهنمایی های لازم رو بهش توضیح بدم

حمید جان یه ایمیل زدم بهتون

لینک به دیدگاه

بله من اون تایپیک رو دیدم من اینو گفتم تا کسایی که می خوان قالب خوب داشته باشن می تونند قالب پیش فرض رو مثل کاری که شما انجام دادید انجام دهند تا دیگه دنبال قالب نگردند و اسیر راست چین کردنش بشن با چند بار تکرار می تونند به اون چیزی که میخوان برسند

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

تبریک سایت خوبی بود مخصوصا قالبش که حسودیم شد....

قالب موبایل استور بود گمونم ....

کاش اینو قرار میدادید برای ورژن 1.4 من خیلی گشتم یه سایت پیدا کردم قالب با نام موبایل استور یه قالب شیک اما مثل این موبایل استور نیست رو میده 25 دلار اما کاش میزاشتید برامون من حسرت میخورم چرا 1.3 رو نصب نکردم از موبایل استور میتونستم استفاده کنم..... :(

لینک به دیدگاه

خسته نباشین ،تولید کننده هارو میتونید با لوگو لیست کنید ، خیلی بهتره.

بله میشه لیست کرد ولی ترجیح دادم تولید کننده ها رو در وسط صفحه خانگی به صورتی که دیدید قرار بدم

تبریک سایت خوبی بود مخصوصا قالبش که حسودیم شد....

قالب موبایل استور بود گمونم ....

کاش اینو قرار میدادید برای ورژن 1.4 من خیلی گشتم یه سایت پیدا کردم قالب با نام موبایل استور یه قالب شیک اما مثل این موبایل استور نیست رو میده 25 دلار اما کاش میزاشتید برامون من حسرت میخورم چرا 1.3 رو نصب نکردم از موبایل استور میتونستم استفاده کنم..... :(

چشمات قشنگه

گفتی که حسرت میخورم 1.3 رو نصب نکردم به نظر من خوب کاری کردی که نصب نکردی چون به هیچ وجه امکاناتش به 1.4 نمیرسه من هم خودم این قالب رو روی 1.4 نصب کردم یعنی از اول یکی قالب مثل موبایل استور درست کردم در مورد اپلود کردنش هم توی انجمن باید بگم این کارو میکنم البته وقتی که قالب اختصاصی خودم رو تموم کرد و این دفعه شما میتونید قالب موبایل استور رو روی ورژن 1.4 نصب کنی بدون هیچ مشکل ظاهری و باطنی در قالب

لینک به دیدگاه

دلیل اینکه الان این کار رو نمیکنید چیه :D من خیلی دوست دارم این قالب رو نصب کنم به خدا خیلی دنبال قالب برای فروشگاه میگردم اما قالب مناسب اصلا پیدا نمیکنم شما نمیشه حالا بزاری تا استفاده کنیم خواهشن !؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این موضوع رو تو یکی از تاپیک ها هم گفتم که: تمام وب سایت ها در تلاش هستند تا یک محیط زیبا و کارپسند برای وب خودشون تهیه کنن یکی از راه های جذب مشتری هم همین محیط زیبا و کارپسند وب سایت هستش و طبیعتا کسی دوست نداره کپی وب سایت خودشو در یک سایت دیگه ببینه و در مورد اینکه من هم به نحوی این قالب رو کپی کردم هم بگم فعلا این قالب رو به صورت پیش فرض روی سایت قرار دادم تا یک قالب شیک تر از این رو اماده کنم بدون هیچ کپی کردنی بعد از اینکه قالب اختصاصی خودم رو طراحی کردم من این قالب رو به شما و تمامی کاربران این وب سایت هدیه میکنم.

لینک به دیدگاه

http://mtahrir.info/ !!

شباهت عجیبی داره !!

دوست عزیز تو چند جای این انجمن گفتم که این قالب به صورت رایگان برای نسخه 1.3 وجود داره ولی واسه 1.4 موجود نیست.فرق mtahrir.info با parzar.com در اینکه پرزر از 1.4 استفاده کرده ولی mtahrir.info از 1.3 استفاده کردن تو همین انجمن هم این قالب برای نسخه 1.3 به رایگان قرار داده شده

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

تبریک میگم سایت زیبایی شده.فقط مقایسش کار نمیکنه وقتی تیکشو میزنی میگه بیشتر از سه گزینه نمیتونید انتخاب کنید.یکی هم منوی بالایی وقتی روی خانه میری منوهایی که باز میشن از چپ به راست هستن بهتره راست به چپ بشن.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

خیلی شیک و باکلاس شده حمید جان. ایشالا همیشه موفق و موید باشی. راستی یه سر به سایت مادوتا (www.madotta.ir) هم بزنید! اونم گرد و خاک به پا کرده با قالبش! خیلی قشنگ شده. خیلی خوبه که ما ایرانی ها هم کم کم داریم توی زمینه ی قالب و ماژول های ایرانی پرستا شاپ پیشرفت می کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...