رفتن به مطلب

محصول دانلودی رایگان

ma_dy_930

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه محصول دانلودی رایگان گذاشتم تا کاربر رایگان دانلود کنه ولی وقتی می خواد به قسمت پرداخت یا لینک دانلود برشه این پیغامو میده

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 78 bytes) in /home/iranface/public_html/tools/tcpdf/htmlcolors.php on line 151

بعداز فعال کردن دیباگ مشاهده کردم چرا کلا اینقدر پیغام رم میاد الان رم روی 32 گذاشته بودم نمیشه کاری کرد اینهمه رم نخواد

سوال دوم

میشه یاد بدید چطور میشه ادرس خواستن رو برای بعضی از کالاها بردارم توی سورس یا هرجای دیگه البته یه باتم گذاشتم که بصورت اتوماتیک پر کنه ولی می خوام ببینم میشه کاری کرد اصلا نخواد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ماژول های اضافه رو پاک کنید

باید فرم ثبت نام رو ویرایش کنید که نیاز به آشنایی با کنترلرهای پرستا داره

تشکر از جوابتون ولی من رم روی 64 گذاشتم الام محدودیت حافظه در پیکر بندی روی 64 هست بازم پیغام خطا میاد جالب اینکه لینک دانلود برای ایمیل ارسال میشه ولی صفحه طرف سایت سفید میشه من غیر از ماژول بانک ملت ماژول دیگه نصب نکردم

و راهنمای برای ویرایش کنترلرهای پرستا حتی انگلیسی هم باشه خوبه وجود داره اگر هست میشه لینک مستقم بدید با تشکر بسیار

فکر می کنم همه مشکل از ایجاد فایل pdf هست نگاه کنید این پیغام رو

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 12288 bytes) in /home/iranface/public_html/tools/tcpdf/fonts/helvetica.php on line 11

چون وقتی توی تاریخچه سفارشات روی pdf کلیک می کنم این پیغام صادر میشه

لینک به دیدگاه

جواب مشکل رم در نتایج نهای خرید رایگان که صفحه سفید می آید

این انیجا میگذارم بقیه هم مشکلشون حل شه

توی ادرسی که در پایین داده شده خط زیر وارد کنید و ذخیره کنید

In 1.5.4.1 i solve the problem adding the following line to /config/config.inc.php

ini_set('memory_limit', '512M');

لینک به دیدگاه

سلام

این مورد در اکثر هاستهای اشتراکی کارایی نداره و قابل استفاده نیست چون هاست دسترسی به این مقادیر رو میبنده.

اگه کار نکرد باید درخواست بدید به هاستتون تا این مقدار رو افزایش بده براتون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...