رفتن به مطلب

مشکل در گذاشتن هر گونه عکس در سایت فروشگاه

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من مدتی هست هنگامی که می خوام عکسی رو در فروشگاه آپلود کنم با این ارور روبرو می شم و در واقع هیچ عکسی رو نمی تونم آپلود کنم. باید چجوری این مشکل رو رفع کرد؟

ارور:

[PrestaShop] Fatal error in module themeconfigurator:

Call to undefined method Tools::purifyHTML()

با سپاس

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه پرستاتون 1.6.0.6 هست؟

احتمال زیاد ماژول themeconfigurator رو به روز رسانی کردید. این بخش purifyHtml در نسخه 1.6.0.9 به بعد اضافه شده و چون روی 1.6.0.6 نداره این گزینه رو خطا میده. اگر ماژولی رو آپدیت کردید برش گردونید به حالت قبل از آپدیت

لینک به دیدگاه

نسخه پرستاتون 1.6.0.6 هست؟

احتمال زیاد ماژول themeconfigurator رو به روز رسانی کردید. این بخش purifyHtml در نسخه 1.6.0.9 به بعد اضافه شده و چون روی 1.6.0.6 نداره این گزینه رو خطا میده. اگر ماژولی رو آپدیت کردید برش گردونید به حالت قبل از آپدیت

بله درست می فرمایید ویرایش پرستاشاپ 1.6 هست

ببخشید چگونه می تونم این به روز رسانی که می فرمایید رو به حالت پیشین برگردونم؟ چون من هرچی می گردم ماژول themeconfigurator رو پیدا نمی کنم

لینک به دیدگاه

جمله من رو با دقت بخونید

برای برگردوندن ماژول themeconfigurator هم میتونید از بسته اصلی این انجمن دانلودش کنید و محتواش رو بریزید روی نسخه خودتون

لینک به دیدگاه

جمله من رو با دقت بخونید

برای برگردوندن ماژول themeconfigurator هم میتونید از بسته اصلی این انجمن دانلودش کنید و محتواش رو بریزید روی نسخه خودتون

بببخشید بنده کمی ناآشنا هستم با سامانه ی پرستاشاپ.

اگر ممکنه بگین دقیقا چه چیزی رو دانلود کنم (من بسته ی کامل رو دارم کدوم پوشه و فایل رو باید بردارم و در کدوم پوشه ی سایت جا بدم و جایگزین کنم؟)

اگر ممکنه بگین چه پوشه ای رو باید دانلود کنم و چجوری جایگزین کنم

با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

در بسته پرستاشاپ از داخل پوشه modules این ماژول رو پیدا کنید و در هاستتون جایگزین کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

باسلام

من هم در پرستا 1.5.6.2 فقط در بخش آپلود عکس برای محصول ، ارور unidefined میگیرم. تموم اینترنت رو شخم زدم. هاست هم تموم موارد رو چک کرد. بی نتیجه بودیم.

خواهشمندم منو از تجربتون بهره مند کنین

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوست عزیز

ماژول پیکربندی قالب رو حذف کنین و پرستاشاپ نسخه 1.6.6 همین انجمن رو دانلود کنین و آن زیپ کنین، بعد توی پوشه ماژول ها ، ماژول theme configure رو پیدا کنین و زیپ کنین و از ماژول ها، نصب ماژول ، این ماژول رو آپلود و نصب کنین، به این کار می گن down grade و مشکل آپلود عکس تون اینجوری حل می شه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...