رفتن به مطلب

قالب ریسپانسیو

hidden

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدیران عزیز قالب پیشفرض پرستا 1.6 رو میشه کاری کرد که ریسپانسیو نباشه ؟

امروز تو کافی نت سایت خودم رو باز کردم خیلی خیلی داغون بود ریسپانسیوش انگار با گوشی موبایل باز میکنی....

راهی نداره این ریسپانسیو نباشه و تو ریزولیشن های مختلف سایت درست بالا بیاد ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ریسپانسیو بودن الان یک استاندارد هست. اگر که بخواین ریسپانسیو نباشه تقریبا باید دوباره قالب دیفالت رو از پایه بدون بوت استرپ طراحی کنید!

لینک به دیدگاه

ریسپانسیو بودن الان یک استاندارد هست. اگر که بخواین ریسپانسیو نباشه تقریبا باید دوباره قالب دیفالت رو از پایه بدون بوت استرپ طراحی کنید!

داداش والا تو ریزولیشن بالا خوب نشون میده پاایین باشه خیلی سایت به هم ریخته هست...
لینک به دیدگاه

بنده از قسمت قالب >

لطفا، می خواهم آن را غیر فعال کنم.

تیک میزنم و تنظیمات رو ذخیره میکنم بازم توی موبایل ریسپانسیو نشون میده... چیکار کنم ریسپانسیو نباشه تو موبایل و تبلت و....

لینک به دیدگاه

اون قالب موبایل هست دوست من و ارتباطی با ریسپانسیو بودن نداره (کلا قالب جدایی برای موبایل هست)

داداش منظورش از قالب موبایل چی هست ؟ الان سایت من iroption.com با موبایل باز میکنم فکر میکنم ریسپانسیو باز میشه و قالب موبایل نیست درسته ؟ چطوری میتونم قالب موبایلی رو روش بیارم بالا من گزینه های رو تو تغییرات قالب تغییر دادم فرقی نکرد
لینک به دیدگاه

• 4 months later...

توضیح دادم دیگه یکبار. پست قبلیم رو مطالعه کنید

میشه باز توضیح بدید ؟ منم میخوام حالت ریسپانسو رو کلا بردارم یه کمکی کنید خوب

چرا نمیگید چیکار کنیم ؟

لینک به دیدگاه

قبل از هر چیز باید بگم نمیتونید قابلیت ریسپانسیو رو در نسخه 1.6 حذف کنید مگر با نصب قالب غیر ریسپانسیو

دوم این که حذف ریسپانسیو بودن سایت کاری کاملا غیر استاندارد هست و گوگل در حال حذف سایت های به اصطلاح غیر mobile-friendly در نتایجش هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...