رفتن به مطلب

یهترین موتور دیتابیس برای پرستاشاپ

turkoghlan

پست های پیشنهاد شده

یه سوال برای پرستاشاپ Innodb بهتره یا myisam ؟؟ لطفا جواب قطعی بدید ، ممنون؟

در ضمن مکنه مشکل من تو نصب پرستاشاپ و خطا در ایجاد پایگاه داده مربوط به نسخه ی php هاستم باشه ، به نظرتون کدون نسخه بهتره ، ؟؟

اینم مشخصات هاستم

http://8pic.ir/images/71r9rvnekldzlpmjr9ri.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتر بودن بستگی به فاکتورهای زیادی داره و نمیشه قطعی گفت . حتیمیشه گفت سایز دیتابیس و بزرگی فروشگاه و اینکه چند تا محصول خواهد داشت و .. هم رو این مورد تاثیر میذاره .

اما در کل توصیه میکنم اگه مبتدی هستید و فروشگاهتون هم فروشگاه زیاد بزرگی نخواهد بود Myismam رو انتخاب کنید و اگر برعکس این خواهد بود Innodb رو انتخاب کنید .

اگه فروشگاهتون رو زیاد آپدیت خواهید کرد و دائما بروزرسانی میکنید بازم Innodb بهتره .

در مجموع Innodb رو پیشنهاد میکنم بهتون .

لینک به دیدگاه

اما در کل توصیه میکنم اگه مبتدی هستید و فروشگاهتون هم فروشگاه زیاد بزرگی نخواهد بود Myismam رو انتخاب کنید و اگر برعکس این خواهد بود Innodb رو انتخاب کنید .

اگه فروشگاهتون رو زیاد آپدیت خواهید کرد و دائما بروزرسانی میکنید بازم Innodb بهتره .

در مجموع Innodb رو پیشنهاد میکنم بهتون .

سلام آقا بهمن ، خسته نباشید ؟؟

ممنون بابت توضیحتون ، یعنی الان من اگهروی MyISAM دصب کنم و زیاد سایتم رو بروزرسانی کنم به مشکل بر می خورم ؟؟؟

در ضمن الان من روی هاستم نمیتونم با Innodb نصب کنم و مجبورم با myisam نصب کنم {که البته هنوز تو اینمورد هم موفق نشدم }، بعد ها به مشکل بر نمیخورم ، اگه تو این ضمینه میتونی کمکم کنید من یوزر و پسورد هاستم رو بدم یه نگاهی بندازید ، شاید شما تونستید مشکل من رو رفع کنید ، یه هفته هست که درگیرش هستم ، ممنون

[email protected]

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

من با این دستور :

SELECT TABLE_NAME,

ENGINE FROM information_schema.TABLES

WHERE TABLE_SCHEMA = 'db_name'

متوجه شدم engine همه جداول null هستش.. آیا این طبیعی هست یا مشکلی داره که null هستن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...