رفتن به مطلب

مشکل فنی در ورود به بخش ماژول ها ؟؟

kalaz

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول اسمارت بلاگ رو نصب کردم و بدلیل مسائلی اون رو از بخش ماژول ها

حذف کردم اما بعد از این کار زمانی که خواستم وارد بخش ماژول ها بشم این

ارور رو مشاهده کردم و دیگه نمیتونم وارد این بخش بشم .

لطفا راهنماییم کنید باید چه کار کنم ؟

با تشکر

تصویر ارور :

http://s4.picofile.com/file/8173891326/221111.JPG

post-7017-14373021295726_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ماژولهای رایگان رو به هیچ وجه روی فروشگاه اصلیتون نصب نکنید

این ماژول به صورت کامل پاک نشده و نیاز به بررسی داره.

میتونید بصورت دستی برید از روی هاست حذفش کنید. احتمالا مشکل حل میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در بخش ماژول ها در پوشه public_html ماژولی با نام smartblog نبود که پاک کنم . اگر ممکنه باتوجه به اروری که داده شده و آدرسی که در ارور داده بگید که دقیقا کجا باید برم .

لطفا راهنماییم کنید که باید چکار کنم .

فروشگاهمون رو هواست !

ممنون

سلام کسی نیست مشکل ما رو حل کنه . لطفا راهنماییمون کنید

فروشگاهمون رفت رو هوا .

امروز دیدم ارور تغییر کرده :Eror.JPG

پشتیبانی هاستمون میگن ( پیشنهاد می گردد در خصوص غیر فعال سازی ماوژل ها به صورت ازمون خطا اقدام نمایید )

چطور باید انجام بشه و از کجا ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز باید برید به این آدرس public_html/modules و از اونجا پوشه Smartblog رو حذف کنید و از طریق مدیریت سایت اگه میتونین وارد بشین کش پرستا و همچنین کش مرورگرتون رو خالی کنین در ضمن شما مگه مازولی که معرفی شده رو دانلود و نصبش نکردین اون که هیچ ایرادی نداره و نصب مبشه

لینک به دیدگاه

سلام

در بخش public_html/modules پوشه به نام smartblog نبود احتمالا وقتی در پنل پرستاشاپ حذف کردمش از هاست هم حذف شده . ولی مشکل چیه ؟

این ارورو چی رو نشون میده ؟

اگر شما ( araz1araz ) میتونید من مشخصات هاستم رو بدم تا ببینید مشکل از کجاست .

اگر هم در مورد پاک کردن کش پرستا هم یه توضیح بدید ممنون میشم . تصویر ضمیمه کردم.

ممنون

post-7017-14373021299061_thumb.jpg

post-7017-14373021302066_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

شما کلیه فایلهای با مشخصات Smartblog که شامل 12 ماژول هستش رو از پوشه مازول ها حذف کنید ببینین درست میشه (شما مستقیم ماژول ها رو نصب کردین یا اکسترانت کردن تو پوشه ماژول ها)

لینک به دیدگاه

شما کلیه فایلهای با مشخصات Smartblog که شامل 12 ماژول هستش رو از پوشه مازول ها حذف کنید ببینین درست میشه (شما مستقیم ماژول ها رو نصب کردین یا اکسترانت کردن تو پوشه ماژول ها)

من ماژول های مربوط به smartblog رو از طریق پرستا حذف کردم و نصبشون هم از این طریق انجام داده بودم . الان که اصلا نمیتونم وارد ماژول ها بشم چون با اون ارور رویرو میشم .

ولی در حین حذف کردن 12 ماژول زمانی که به ماژول smartblog رسیدم کلا این مشکل بوجود اومد و فکر کنم بقیه پاک نشدن .

اما در پوشه ماژول ها در هاستم ماژول های اسمارت بلاگ نبودن .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما باید کلیه 12 فایل رو از هاستتون پاک کنین و برید از سی پنل ببینین اصلا پوشه ها جذف شدن یا خیر بعد

http://8pic.ir/images/uhb3bs1oejllkui2sce7.png

یه بار کش مرورگرتون با کش پرستا رو خالی کنین بعد ببینین باز اون ارورها میاد یا خیر

لینک به دیدگاه

دیگه کلا هیچی باز نمیشه : نه هاست نه پرستا

به پشتیبانی هاست تیکت زدم همین طور بازارچه پرستا برای استفاده از خدمات و پشتیبانی فنی خدا کنه اونا بتونن کاری کنن .

شما برای تست یک ماژول روی فروشگاه اصلی تست میکنید یا یک فروشگاه دیگه . چون اگه الان کار رو شروع کرده بودیم ضرر بزرگی برامون بود و خدا رو شکر که اینطور نیست .

لینک به دیدگاه

والا من الان این ماژول رو برای چند تا سایت پرستا نصب کردم حتی موقع نصب برای اولین بار تو سایت خودم امتحانش کردم که بدرستی نصب شده شاید شما فایلی رو تغییر دادین و یا اشتباهن فایل دیگه ای رو حذف کردین که این بلا سر سایتتون اومده

لینک به دیدگاه

والا من الان این ماژول رو برای چند تا سایت پرستا نصب کردم حتی موقع نصب برای اولین بار تو سایت خودم امتحانش کردم که بدرستی نصب شده شاید شما فایلی رو تغییر دادین و یا اشتباهن فایل دیگه ای رو حذف کردین که این بلا سر سایتتون اومده

با کمک پشتیبانی نت افراز مشکل ورود به هاست حل شد اما هنوز به قسمت ماژول ها که میرم ارور زیر رو میده . ( تصویری هم از محتویات پوشه ماژول ها در هاستم براتون ضمیمه کردم که ببینید فایل های smartblog اونجا نیستند . خدا رو شکر شما بهتر از مدیرهای پرستا جواب میدین درصورتی که اونها پشتیبانی پرستا هستند . از شما ممنونم.

post-7017-14373021308315_thumb.jpg

post-7017-14373021310817_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

باز هم عدم تجربه کار دستم داد . بعد از 1 روز کامل وقت گذاشتن متوجه شدم پوشه ماژول ها در هاستم 3 صفحه داره که در صفحه دوم فایل های smartblog قرار دارن که بنده فقط صفحه اول رو میدیدم و با حذف این فایل ها مشکل کاملا حل شد .

از همه دوستان بابت پاسخگویی ممنونم بویژه araz1araz عزیز

araz1araz جان اگه امکان داره ماژول بلاگ رو شما برای بنده نصب کنید چون وقتی نصب کرده بودم در صفحه بلاگ بخش sideleft که شامل شاخه ها ، جستجو ، آخرین مطالب و ... بود رو مشاهده نکردم .

اگر چنین امکانی وجود داره پ.خ بدید تا مشخصات پرستا رو ارسال کنم .

سپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...