رفتن به مطلب

مشکلات عمده من و خرید تم!!

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید دوستان پرستایی

من یه قالب خریدم البته از جایی که نباید !!!! منتهی خوب دیر متوجه شدم که نزدیک 168.000 تومان پولش هم دادم!!!

که معلوم نیست لاینسس داره نداره.

هر مشکلی هم پیش اومد هی گفتن پول پشتیبانی بده! پولم دادم میگم اینم تغییرات میگه نه برای اینا باید پول بیشتری بدی پشتیبانی ۶ ماهه!!!

نمیدونم خدایی چرا!

بگذریم

اومدم شما دوستای پرستایی بهم یاد بدید چطور تغییرات دلخواهم که اکثرا تغییر تکست هست و انجام بدم.

سایتم روی دامنه ایی موقت هست

WWW.SHALINO.IR

اول از همه راست کلیک درست بشه فعال بشه و هایلایت کردم امکان پذیر باشه.

مثلا در لینک زیر :

http://shalino.ir/%DA%A9%DB%8C%D9%81-%D9%88-%DA%A9%D9%81%D8%B4/12-maxi-dress.html

تغییرات خواسته شده من :

230 اقلام بشه تعداد کوپونیک باقی مانده : 230

افزودن به سبد خرید بشه خرید این کوپونیک

اطلاعات بیشتر بشه توضیحات و شرایط استفاده

محصولات مرتبط بشه کوپونیک های دیگر

یا در صفحه اصلی همون طور که میبنید دست راست من یه سری بنر طرای کردم که بالاش یه نوار آبی داره که مثلا نوشته مد برای زنان .... اما وقتی میرم تو ویجت خودش چیزی نوشته نشده و وقتی اضافه میکنم یه نوار نارنجی دیگه اضافه میشه . اصلا نمیدونم اینو کجا باید اضافه کنم!

یا در این لینک :

http://shalino.ir/3-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D9%88%D9%BE%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80-%D9%87%D8%A7-

آخر لیست نوشته : SHOWING 1-11 OF 11 ITEMS

این بشه: نمایش 1-11 کوپونیک از 11 تای موجود

بهم یاد بدید کجا میتونم اینارو عوض کنم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پشتبانی این انجمن مخصوص اعضای انجمن پرستاشاپ فارسی هست یعنی کاربرانی که از نسخه این انجمن یا دیفالت استفاده می کنن، اما پاسخ جواب هاتون تو تاپیک های مختلف همین انجمن داده شده می تونین سرچ کنین

لینک به دیدگاه

پشتیبانی قالب رو باید از فروشنده درخواست کنید و چون قالب شما غیرقانونی و نسخه بدون لایسنس می باشد این انجمن نیز نمیتواند در آموزش کار با قالبی که کپی رایت آن رعایت نشده به شما کمکی بنماید . نتیجه اینکه یک راه ساده بهتون نشون میدم که همونکارو انجام بدین تا کمترین ضرر و زیان نصیب شما بشه :

قالب رو پاک کنید از رو سایتتون و فراموش کنید چنین قالبی خریداری کردین و برین نسخه قانونی اونو ولو با قیمت دو برابری خریداری کرده و با خیال راحت استفاده نمایید ( برای اینکه راحت تر باشین میتونید تو دلتون یه چند تا فحش هم به فروشنده و کلاهبرداری که این قالبو بهتون انداخته حواله کنید ، البته این تنها کاری هست که عملا میتونید انجام بدین )

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

با سلام

بهتر بود قالب را از سایت خارجی خرید میکردید و به یک پرستاکار حرفه ای میدادید تا تغییرات لازم رو اعمال کند و فارسی سازی نماید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...