رفتن به مطلب

تفاوت گزینه رنگ در فارسی و انگلیسی

Amigo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من در این انجمن جدید هستم و تبریک می گم به همگی دوستان بخصوص مدیران سایت.

من به تازگی prestashop 1.4.6.2 فارسی رو راه انداختم. متوجه شدم که وقتی شما محصول IPOD NANO رو نگاه می کنید به زبان انگلیسی 8 گزینه رنگ دارید ولی در زبان فارسی فقط 2 گزینه رنگ نشون میده (بنفش و زرد) کسی میدونه چرا؟ در ضمن تغییری در برنامه یا محصولات ندادهام و این مورد با برنامه اریجنال هست . مرسی از راهنمایی ها

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به دلیل نمایشی بودن اون محصولات هستش و شما بعد از وارد کردن محصولات خودتون این مشکل رو مشاهده نخواهید کرد .چون اون محصولات نمایشی و از قبل تو دیتابیس وارد شده اند این اختلافات در رنگ ها و عکس محصولات وجود داره .شما این محصولات رو پاک کنید و محصولات خودتون رو وارد کنید چنین مشکلی رو مشاهده نخواهید کرد.

لینک به دیدگاه

مرسی از جواب سریع، ولی با اضافه کردن محصول جدید مشکل هنوز هست : گزینه رنگ (با 4 رنگ امتحان کردم) انگلیسی درسته فارسی 2 ثا رنگ نشون میده؛ شاید اشتباهی در ورژن فارسی هست که حداکثر 2 گزینه رو نشون میده؟

لینک به دیدگاه

حق با شماست. در ترجمه مشکلی وجود داره. به مسیر زیر برید و رنگ ها رو نام گذاری کنید.

فهرست محصولات - مشخصه‌ها و گروه‌ها - رنگ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...