رفتن به مطلب

ارائه دو قیمت برای هر محصول

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

مشکلی دارم

من نیاز دارم که یه سری ار محصولات داخل سایت رو با دو سبد خرید (دو قیمت جدا از هم) که جلوی قیمت نوشته بشه تکی: یا جفتی: نمایش بدم

آیا میشه این کارو کرد؟

مثلا برای یک کالا مثل اسکناس که کلکسیونرها هم به صورت تکی و هم یه صورت جفتی خریداری میکنند لازم است هم قیمت تکی و هم قیمت جفتی در سایت مشخص باشد یا گذینه ای باشد که قیمت تکی و جفتی را نمایش دهد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

شما 2 کار میتونید انجام بدین .

اول این که 2 ترکیب ایجاد کنید به صورتتکی و جفتی و برای هر ترکیب دو قیمت تعیین که در این صورت مشتری با نتخاب هر گزینه قیمتش را مشاهده میکنه . ( برای تنظیم ترکیب ها هم میتوتید در انجمن جستو کنید ) ولی در این مورد باید توجه داشته باشید که در پرستا هر ترکیب 2 موجودی مستقل دارند و باید براشون تعریف بشه .

و اما روش دوم میتونید در هنگام تعریف کالا در برگه قیمت یک قیمت ویژه برای کالا تعریف کنید که بر اساس تعداد قیمت تغییر کند . مثلا با خرید یک اسکناس قیمت 1000 تومان و 2 عدد یا بیشتر قلان قیمت و الی آخر میتونید برای هر تعداد به بالا قیمت را خودتون تعیین کنید . ولی در این روش مشتری هر تعدادی میتونه انتخاب کنه . ممکنه مشتری 21 عدد انتخاب کنه که میشه 10 جفت و 1 تکی در این موارد ممکنه مشکل براتون پیش بیاره .

لینک به دیدگاه

ممنون از راهکار شما دوست عزیز

اما در مورد روش اول فکر کنم باعث پیچیدگی سایت میشه و مشتری سردرگم بشه

آیا یک برنامه نویس php میتونه مشکل را حل کنه؟

لینک به دیدگاه

روش اول را شاید درست متوجه نشده باشید . چون پیچیدگی خاصی ایجاد نمیکنه .

مثال میزنم : احتمالا تا حالا به سایت های فروش موبایل سر زدید . شما به صفحه خرید گوشی مورد نظر میرید و در کنار تصویر محصول 2 گزینه میبینید که قابل انتخاب هستند .

1. بدون گارانتی

2. با گارانتی 12 ماهه کامتل

که شما با انتخاب گزینه " با گارانتی " میبینید که مثلا قیمت کالا از 900 هزار میشه 940 هزار تومان.

خب شما همین کار را با اسکناس انجام میدید . یعنی دو گزینه ایجاد میشه

1. فروش تکی

2. فروش جفتی

که با انتخاب هر گزینه توسط مشتری قیمت هم تغییر میکنه . پس گیج شدنی در کار نیست .

و اما برای رفع مشکل روش دوم من چون برنامه نویس نیستم اطلاعی ندارم که چطور امکان پذیره ولی در مورد روش اول شاید شما احتیاج داشته باشید که قیمت تمام شده هر ترکیب روبروش نوشته بشه که فکر کنم این کار را طراح قالب با شخصی سازی بتونه انجام بده . مثلا در مثال قبلی اینطوری نوشته بشند گزینه ها

1. فروش تکی ( 2000 تومان )

2 فروش جفتی (3500 تومان )

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام

می دونم پست قدیمی هست ببخشید ولی سوال من هم شبیه سوال دوستمان هست

لطفا به سایت سامانه آهن برید

اونجا به صفحه دسته محصولات میرید در لیستی که نشون میده از محصولات  برای دوحالت "بنگاه " و " کارخانه" دو لینک سفارش جدا داره

لطفا می تونید در این مورد که چجوری میشه همچین کاری کرد راهنمایی کنید ؟

پلاگین خاصی وجود دارد برای این کار؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...