رفتن به مطلب

error 404 هنگام فعال شدن url آشنا

پست های پیشنهاد شده

سلام. من وقتی که url آشنا رو فعال میکنم دیگه صفحه محصولات رو باز نمیکنه و ارور 404 میده. اگر url آشنا رو دوباره غیر فعال کنم مشکل حل میشه. در ضمن هاستم ویندوز هست و وقتی فایل htaccess تولید میشه حتما باید پاکش کنم در غیر این صورت سایتم باز نمیشه. لطفا راهنمایی کنید.

آدرس سایت www.laptop-parts.ir

در ضمن اصلاحیه رو هم نصب کردم اما هیچ فرقی نکرد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هاستتون رو عوض کنید. این بهترین راه حل هست. همه راه حل های دیگه به هاستینگ شما مربوط میشه و هیچ مشکلی در پرستاشاپ شما نیست.

اگر هاستینگ شما پشتیبانی خوبی داشته باشه خودش میدونه برای سازگاری کامل با php و این موارد جانبی باید چکار کنه در غیر این صورت فقط شما رو دست به سر خواهند کرد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

منم همین مشکل داشتم!

البته روی لوکال(xampp) دارم . محصولاتی که دارای حرف "م" بودن وقتی url آشنا فعال بود خطای 404 نمایش میداد.

فکر کردم مشکل پرستاشاپه ، دو سه روز هم رو سایتهای ایرانی و خارجی پیگیر بودم اما مشکل رو پیدا نکردم.

بالاخره همون سایتی که لوکال بود رو روی هاست آپلود و تست کردم کاملا درست کار می کنه بدون هیچ مشکلی در url فارسی.

ولی همچنین این مشکل رو رو لوکال xampp دارم و دیگه پیگیر حلش نشدم.

همچنین به نظرم کلاً هاست لینوکس برای php بهتر از هاست ویندوزه. فروشگاه من رو هاست اشتراکی ویندوز 2012 اصلا درست اجرا نمی شد.

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

چون این اشکال خیلی روی اعصاب بود و پاسخی هم بهش داده نشد، خیلی جستجو کردم تا پاسخش رو پیدا کردم:

مشکل از همون حرف میم هست که ظاهرا کد حرف "م" رو به عنوان یک کاراکتر شناسایی نمی‌کنه.

کافیه در htaccess به جای خط زیر:

RewriteRule ^.*$ %{ENV:REWRITEBASE}index.php [NC,L]

از این کد استفاده کنید:

RewriteRule ^[\s\S]*$ %{ENV:REWRITEBASE}index.php [NC,L]

البته از عوارض جانبی این کار اطلاعی ندارم،

اساتید اگر اطلاعی دارند بفرمایند...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...