رفتن به مطلب

وابستگی قالب به آپدیت پرستا

fmmajd

پست های پیشنهاد شده

سلام

من میخوام یه قالب بخرم. طراحش میگه باید حتما حداقل پرستا 1.6.0.12 داشته باشیم.

خب الان مساله ای نیست. آپدیت میکنم.

ولی فرض کنید در آینده یه آپدیت بیاد. ولی فارسی شدنش خیلی طول بکشه یا اصلا انجام نشه. مثل 6.0.9 یا 6.0.11. قالب هم بیاد آپدیت بده بگه دیگه ورژن پایین ساپورت نمیشه.

میخوام بدونم میشه یه کاری کرد واسه این که من بی استرس قالبو بگیرم؟ واسه ورژن 1.6.0.9 دیدم تو انجمن میگفتن میشه که درخواست بدیم تو بازارچه واسمون آپدیت کنن. اینجور گزینه ها راه حل خوبیه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب ، این مشکل خیلی بعیده پیش بیاد ، چون هیمشه اول نسخه پرستاشاپ میاد و بعدش طراح قالب ، آپدیتشو میده بیرون . یعنی این روند نمیتونه برعکس باشه .

حالا به هر دلیلی این مشکل یک در میلیون پیش اومد : خوب میتونید آپدیت قالب رو نصب نکنید تا زمانی که پرستاشاپ خودتون رو به نسخه بالاتر ارتقا بدین . و صد البته همیشه هم با آپدیت قالب نیاز به ارتقای پرستاشاپ نیست و خیلی خیلی کم پیش میاد که با ارتقای قالب نیاز به ورژن بالاتر پرستاشاپ باشه .

در کل این مشکلی نیست که استرس یا نگرانی داشته باشه .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...