رفتن به مطلب

ترجمه add to wishlist و ایمیل ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

1- چطور میشه add to wishlist فارسی کنم؟(در صفحه دسته بندی درست است اما در صفحه محصول انگلیسی است)

2- همینطور تو پوشه mails دو نوع فایل html و txt داریم.. من هر دو رو تغییر دادم. اما بازهم ایمیل ها تیترشون انگلیسی هست مثل :THANK YOU FOR SHOPPING WITH

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بومی سازی- ترجمه ها می تونین بخش مختلف سایت رو تغییر ترجمه بدین

ممنون اما مسئله اینجاست که کدام ماژول یا بخش را باید تغییر دهم برای جمله add to wishlist در صفحه محصول.

مسئله بعدی این است که ترجمه رایانامه را که می زنم، این پیام را می دهد :

برای دریافت فابل‌های رایانامه یک مشکل وجود دارد.

لطفاً مطمئن شوید که فایل‌های انگلیسی در پوشه‌ //public_html/themes/default-bootstrap/modules/sendtoafriend/mails/en/ وجود دارد.

راهنمایی فرمایید

لینک به دیدگاه

رفتم تو پوشه mails/fa/

فایل چک : هم فایل cheque.html و هم فایل txt شو عوض کردم.

تو قسمت ترجمه ایمیل ها، اگه قالب پیش فرض انتخاب کنم هشدارزیر نشون میده و جلوی هربخش نوشته 0 رایانامه های هسته :

برای دریافت فابل‌های رایانامه یک مشکل وجود دارد.

لطفاً مطمئن شوید که فایل‌های انگلیسی در پوشه‌ /home/admin/domains/mahagooni.com/public_html/themes/default-bootstrap/mails/en/ وجود دارد.

اما اگه به جای قالب، هسته انتخاب کنیم، بعد میزنه 66 رایانامه هسته.... اما وقتی چک رو انتخاب می کنم، تغییرات من توش اعمال شده و نشون میده..

اما بازم وقتی سفارش ثبت می کنم، ایمیلی که برام میاد، همون اطلاعات قبلی نشون میده!!!

کار دیگه ای باید انجام بدم تا درست بشه؟

لینک به دیدگاه

مشکل ایمیل حل شد.

چطور میشه add to wishlist فارسی کنم؟(در صفحه دسته بندی درست است اما در صفحه محصول انگلیسی است)

کجای بخش ترجمه این قسمت وجود دارد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...