رفتن به مطلب

مشکل آپلود قالب در مدیریت - بخش قالبها>وارد کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان عزیز :

من در هنگام آپلود کردن قالب در بخش مدیریت>بخش قالبها>وارد کردن قالب > وارد سازی از کامپیوترتان با خطای زیر مواجه شدم :

The uploaded file exceeds 2M

در ضمن نسخه پرستا شاپ 1.6.0.14 فارسی میباشد . قالب هم با نسخه 1.6.0.x سازگار است. فایل قالب هم بدرستی کمپرس شده و با پسوند zip میباشد .

لطفا راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز روی لوکال دارم تست میگیرم با wamp

میخواستم از همین طریق نصب کنم . چون در صورت کپی کردن قالب در پوشه themes باید ماژولهای مربوطشم کپی کنم و نصب کنم . و کلا همه چی باید دستی تنطیم بشه.

لینک به دیدگاه

خیر کافیه همون فایل فشره که شامل قالب و ماژول هاست رو توی پوشه themes بریزید (به همون صورت فشرده بمونه) بعد از بهش "تنظیمات -> قالب ها" روی "افزودن قالب" کلیک کنید. در پایین صفحه ای که باز شده یک گزینه هست به نام "واردسازی از ftp" که یک لیست کشویی روبروش هست. از اون لیست نام قالب رو انتخاب کرده و ذخیره رو بزنید سپس باقی مراحل نصب رو انجام بدید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام من قالب رو هم از طریق واردسازی از کامپیوتر و هم از FTP میرم آپلود کنم (روی لوکال Xamp) بعد از چند ثانیه صفحه سفید میاد (حجم قالب 48 مگ) نسخه پرستا 1.6.0.14 مشکل چیه ؟؟؟

سلام پیام

"فایل تنظیمات نامناسب" را هنگام ورود قالب دریافت می کنم مشکل چیه دوستان

ضمنا تنظیمات Php.ini را روی لوکال دستکاری کردم

لینک به دیدگاه

هیچ قالبی حجمش 48 مگ نیست!

احتمالا توی فایل فشرده قالبتون بسته آسان نصب یا داکیومنت و PSD و ... داره

باید این ها رو اول اکسترکت کنید و فقط فایل zip شامل قالب و ماژول ها رو (که شامل پوشه themes ، modules و فایل config.xml میشه) آپلود کنید

لینک به دیدگاه

اسم قالب bestchoice-full-package و داکیومنت نداره فقط قالب کامل با تصاویر پیش فرضه عزیز

قالب دیگر با حجم 3 مگ رو هم میزنم همین پیغام رو میده

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

قبلا از توجه شما متشکرم

لینک به دیدگاه

با سلام عکس و لیست فایلها خدمت شما مدیر محترم

یقینا فرمایش جنابعالی در مورد تم فوق صحیح باشد و این احتمالا یک پکیج فول نصب تم با ماژول ها و عکسهای نمونه می باشد ولی چطور می توان آنرا اتوماتیک نصب نمود بطوریکه همه آنها کامل نصب شود (نه دستی) http://uupload.ir/files/du37_best_choice.jpg

لینک به دیدگاه

چیزی که من تو عکس میبینم اینه که اصلا بسته نصبی قالب همراه این پکیج نیست

فقط یک راه برای نصب اتومات هست. ببینید الان این عکسی که دادید یک پرستای کامل هست که قالب روش نصب شده. باید این پرستا رو یک جا نصب کنید و وارد مدیریتش بشید سپس از بخش تنظیمات - قالب ها روی استخراج قالب کلیک کنید و از قالب مورد نظر خروجی بگیرید که به صورت یک فایل فشرده دانلود میشه سپس اون رو در فروشگاه اصلی تون نصب کنید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از دقت نظر جنابعالی من فایل راهنمای نصب فول پکیج تم را ضمیمه کردم. حتی الامکان مطالعه فرمایید.

ضمنا من از داخل پرستا فارسی 1.6.0.14 هر تمی را می خوام وارد کنم پیام " فایل تنظیمات نامناسب " را دریافت می کنم مشکل چیست

http://uplod.ir/5hh4nio0nncj/bestchoice-userguide_r233.zip.htm

لینک به دیدگاه

دوست من راهنمایی شدید اما دقت نمیکنید

لطفا فایل فشرده را از حالت فشرده. خارج کنید و مانند نصب یک پرستاشاپ نصب کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دانوش خان و سایر دوستان عزیز سلامف ممکنه راهنماییم کنین؟

من هر قالبی رو از خود پرستا آپلود میکنم ارور زیر رو میده: "سایز فایل سرور با سایز فایل محلی متفاوت است."

از ftp  هم که قرار میدم بعد از داخل پرستا موقع نصب این ارور رو میده:    خطایی در زمان کپی فایل رخ داد    

.http://iranbook.ir

لینک به دیدگاه

احتمالا هاستتون محدودیت داره. error log رو باز کنید ببینید چه خطایی ثبت کرده؟

سلام متاسفانه هیچ پیغام خطایی راجع به این قضیه نداره. لطفا کمک کنید.

لینک به دیدگاه

• 8 months later...

با سلام و وقت بخیر. مشکلی دارم که اگر راهنماییم کنید. ممنون میشم.

من قالب santa رو از  پرستا شاپ دانلود کردم و داخل فولدر theme فولدر public html هم آپلودش کردم. ولی نمیدونم چطور میتونم قالب رو اجرا کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این قالب رایگان نیست و باید آنرا خریداری کنید و پس از خرید هم دارای پشتیبانیست و میتوانید به سایتی که از آن میخرید ، تیکت بزنید تا برای شما مشکل را حل کنند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و وقت بخیر. مشکلی دارم که اگر راهنماییم کنید. ممنون میشم.

من قالب santa رو از  پرستا شاپ دانلود کردم و داخل فولدر theme فولدر public html هم آپلودش کردم. ولی نمیدونم چطور میتونم قالب رو اجرا کنم.

سلام بر شما.

اگه منظورتون از santa قالبیه که آقای رستم پور با این اسم برای دانلود گذاشتن (قالب کریسمس) به این روش عمل کنید:

وارد بخش مدیریت پرستاشاپتون بشید، به منوی " تنظیمات >> قالب ها " برید، روی لینک بالای صفحه " افزودن قالب "  کلیک کنید، از بخش وارد سازی از طریق ftp این قالب رو انتخاب کنید (گرچه میتونستید از همین صفحه و بخش وارد سازی از طریق کامپیوتر قالب رو آپلود کنید) و مراحل نصب (نصب تمامی ماژول ها و ایجاد دوباره بندانگشتی ها) رو انجام بدید.

توجه داشته باشید در فایل فشرده ای که آپلود کردید تنها پوشه theme , module باشه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

چطور میشه اینکارو کرد؟

روی آیکون wamp گوشه مانیتور کلیک کنید، از بخش php، فایل php.ini رو انتخاب و upload_max_filesize=2M رو تغییر بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...