رفتن به مطلب

مشکل بزرگ حذف شدن لینک تمام محصولات در سبد ویژه ی فروش فایل

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

بنده یک فروشگاه مقاله و پایان نامه راه اندازی کردم و از سبد خرید ویژه ی محصولات مجازی و قالب نایس شاپ و پرستا شاپ 1.6 استفاده می کنم.متاسفانه با یک مشکل وحشتناک رو به رو شدم ، امروز متوجه شدم لینک کل فایل هایی که برای محصولات اضافه کرده بودم پاک شده و در بخش ویرایش محصول وقتی به تب محصول مجازی میرم در قسمت "آیا این محصول یک فایل پیوست شده دارد ؟" فایل هایی که اپلود کرده بودم وجود ندارن و پاسخ روی خیر قرار گرفته. برای اطمینان فایل هارو چک کردم در پوشه ی download وجود دارن و حذف نشدن دیتابیس را هم چک کردم داخل تیبل product_download اسم اصلی فایل ها و هشی که به اسم اون فایل ها تو پوشه ی دانلود ذخیره شده وجود دارن و سر جاشون هستن.ولی در بخش محصولات لینک اونا حذف شده.

از همه ی دوستان خصوصا دانوش جان و بچه های تیم فنی پرستا شاپ خواهش میکنم هر چه زودتر این مشکل بنده را برطرف کن.به دلیل حجیم بودن فایل محصولات فروشگاه من امکان آپلود مجدد تقریبا برام غیر ممکن هست. برای اضافه کردن این محصولات به سایتم تا الان 3 ماه 2 نفر شبانه روز کار کردیم و واقعا برای فروشگاه زحمت کشیدیم.اما همه ی زحماتمون داره به هدر میره. مجددا خواهش میکنم اگر نیاز به پرداخت هزینه هست یا اگه میتونین خودم را راهنمایی بفرمایین تا این مشکل بزرگ را حل کنیم.

از همه ی شما پیشاپیش سپاسگذارم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

مجددا خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم،متاسفانه مشکل بنده هنوز پابر جا هست، داخل بازارچه هم تیکت زدم ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم.لطفا دوستان راهنمایی کنن تا مشکل برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

جواب شما خیلی وقت پیش داده شده دوست عزیز

احتمالا به پوشه اسپم رفته، بررسی کنید و اگه پیدا نکردید از طریق بخش تیکت که تازه راه اندازی شده مجددا درخواست بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...