رفتن به مطلب

ارتقا فروشگاه لاتین نصب شده به نسخه فارسی

پست های پیشنهاد شده

نسخه قبلی فروشگاه را بصورت اتوماتیک به نسخه 1.6.0.6 ارتقا دادم. پوسته مورد نظر را نیز با تغیرات زیادی راست چین و فارسی کردم. ولی بدلایلی از جمله تقویم فرسی و pdf میخواه آنرا به نسخه فارسی شده توسط شما ارتقا دهم. آیا تنها جایگزین کردن چند فایل و فولدر مشکل را حل میکند و یا اینکه راه دیگری را پیشنهاد میکنید. در ضمن آیا امکان ارتقا به 1.6.0.14 همبدون اینکه پوسته دچار مشکل شود وجود دارد؟

آدرس فروشگاه : komonika.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در صورتی که قالب شما با نسخه جدید سازگار باشد میتونید ارتقا بدین

ارتقا هم روش خودش رو داره که میتونید در انجمن جستجو کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

با سپاس از پاسخ شما. روی لوکال نسخه 1.6.0.14 فارسی 1.1 شما رو نصب کردم و بعد نصب قالب Warehouse که داشتم و نسخه 3.2 بود متوجه شدم که با نسخه فروشگاه سازگار نیست چون صفحه کاربری و مدیریت هردو بلنک شدند. نسخه فروشگاه خودم در حال حاضر 1.6.0.9 هست و گویا شما این نسخه رو بصورت فارسی منتشر نکردید. حالا بهترین پیشنهاد برای اینکه بتونم از امکانات تقویم شمسی و PDF های اصلاح شده شما استفاده کنم چیه؟ دوم اینکه نسخه فارسی شما تاریخ ماژول وبلاک رو به شمسی تبدیل نمیکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین راه ارتقا به نسخه نهایی 1.6.0.14 هست و قالب شما هم با نسخه 1.6.0.14 سازگار هست و کافیه که آپدیت قالب رو از سایت اصلی دریافت و نصب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...