رفتن به مطلب

فعال سازی ایمیل بعد از ثبت نام

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام:

1- با وجود این که گزینه ی ارسال ایمیل بعد از ثبت نام مشتری فعال هست در بخش تنظیمات مشتریان... بعد از ثبت نام به طور خودکار ایمیلی به مشتری فرستاده نمی شه... و همچنین با وجود این که شماره ی تلفن فعال هست ولی در پروسه ثبت نام به طور پیش فرض شماره تلفن نیست... می خوام به عنوان یکی از گزینه ها باشه

2- منظور از ترافیک- لینک مستقیم کاربرانی است که این سایت را می شناسند و از طریق آدرس بار به سایت مراجعه می شوند... یا این که می تونه شامل مشتری هایی باشه که اصلا سایت رو نمی شناسند.... به دلیل این که بیش تر منابع ترافیک من شامل لینک مستقیم هست.... می خوام بدونم آشنا هستند یا این که غریبه هم هست..

3- شاخه های من در بخش منو افقی نمایش داده نمی شن و سایت من منو افقی نداره... عکس رو براتون پیوست کردم....

post-8012-14373021655934_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا پاسخ داده نمی شه به سوال من؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

اول اینکه باید یکم صبر داشته باشی. دوم اینکه من خودم سوال ها رو خوندم خیلی نامفهومه.

ولی در کل اینجا انجمن یک فروشگاه ساز رایگانه و خیلی هم کاربرها و سوالات زیاده و پاسخ دهنده ها کم. یکم صبر داشته باشی حتما از مدیران و راهنماها پاسخ شما رو خواهند داد.

لینک به دیدگاه

سوالاتتون رو خیلی بد نوشتین و نفهمیدم منظورتون چیه به جز سوال آخری

نداشتن منو احتمال میدم سایتتون رو ارتقا داده باشین یا مشکلی در ماژول منو ایجاد شده ( احتمالا ارتقا دادین ماژول رو ) نیاز به بررسی تخصصی داره و نمیشه نظری داد .

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که تونستم توضیح کامل دادم ولی یک بار دیگه مطرح می کنم...

من سایت رو ارتقا ندادم.... قبلا داشتم ولی یک بار حذف کردم شاخه هام رو در ماژول منو افقی قسمت آیتم های انتخاب شده، بعد از اون دیگه شاخه ها رو حذف شدن و من نمی تونم تو منو افقی داشته باشم... منو افقی رو دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد...

می خوام 2 تا امکان در ثبت نام کاربر به وجود بیاد: 1- در هنگام ثبت نام شماره تلفن رو از کاربر بگیره 2- بعد از ثبت نام به صورت خودکار ایمیل تأییدیه به کاربر فرستاده بشه....

3- در قسمت پیشخوان منظور از منابع ترافیک با لینک مستقیم چی هست؟ در آمار سایت من می نویسه 90 نفر با لینک مستقیم وارد سایت من شدن و دارن سایت رو مشاهده می کن....

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که تونستم توضیح کامل دادم ولی یک بار دیگه مطرح می کنم...

من سایت رو ارتقا ندادم.... قبلا داشتم ولی یک بار حذف کردم شاخه هام رو در ماژول منو افقی قسمت آیتم های انتخاب شده، بعد از اون دیگه شاخه ها رو حذف شدن و من نمی تونم تو منو افقی داشته باشم... منو افقی رو دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد...

می خوام 2 تا امکان در ثبت نام کاربر به وجود بیاد: 1- در هنگام ثبت نام شماره تلفن رو از کاربر بگیره 2- بعد از ثبت نام به صورت خودکار ایمیل تأییدیه به کاربر فرستاده بشه....

3- در قسمت پیشخوان منظور از منابع ترافیک با لینک مستقیم چی هست؟ در آمار سایت من می نویسه 90 نفر با لینک مستقیم وارد سایت من شدن و دارن سایت رو مشاهده می کن....

مشکل منو رو باید دید ، نظری ندارم

شماره تلفن به صورت پیشفرض پرستاشاپ میگیره موقع ثبت نام .

ایمیل تاییده هم نیاز به ماژول داره که در بازارچه موجود است

لینک مشتقیم یعنی طرف آدرس فروشگاهتون رو تایپ کرده و وارد شده و از سایت یا موتور جستجو وارد نشده ( بازدیدهای خودتون هم جزو این موارد هست )

ضمنا این 90 نفر که میفرمایین بهصورت لحظه ای نیست آمارش ، شاید این 90 نفر در یکبازه زمانی سایتتون رو دیدن ( مثلا 90 نفر در طول یک ساعت پیش ) به عبارت ساده تر آمار لحظه ای نیست .

لینک به دیدگاه

ولی برای من به طور پیش فرض شماره تلفن رو جزو فیلد ثبت نام نمی زاره با وجود این که در پیکربندی ماژول فعال هست که شماره تلفن بگیره...

آدرس سایت رو براتون فرستادم منو افقی و ثبت نام کاربر رو نگاه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...