رفتن به مطلب

فروشگاه محصولات مجازی Buy3D

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به تازگی این فروشگاه (Buy3D.ir ) رو درست کردم. محصولات من احتمالا برای بسیاری از شما ناآشناست.

تو این فروشگاه مدل های سه بعدی مورد نیاز معماران و تری دی کارها در نرم افزار تری دی مکس "3dsmax" که به اصطلاح آبجکت 3بعدی گفته میشه میفروشم.

مخاطب زیادی ندارم. ولی کار با فروشگاه ساز پرستاشاپ تجربه بسیار خوبی بود برام بود و کارم رو ادامه خواهم داد.

تشکر بسیاری هم دارم از سایت ipresta.ir به جهت طراحی قالبهای کاربردی و زیبا.

از مدیر محترم "B.A.H.M.A.N" هم جهت کمکهایی که بهم کرده متشکرم.

قالب سایت نایس شاپ2 هست که تغییری نکرده.

خیلی خوشحال میشم نظرات و راهنمایی های خودتون رو در مورد سایت من بدین.

http://buy3d.ir/img/buy3d-%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-1433447314.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من به تازگی این فروشگاه (Buy3D.ir ) رو درست کردم. محصولات من احتمالا برای بسیاری از شما ناآشناست.

تو این فروشگاه مدل های سه بعدی مورد نیاز معماران و تری دی کارها در نرم افزار تری دی مکس "3dsmax" که به اصطلاح آبجکت 3بعدی گفته میشه میفروشم.

مخاطب زیادی ندارم. ولی کار با فروشگاه ساز پرستاشاپ تجربه بسیار خوبی بود برام بود و کارم رو ادامه خواهم داد.

از مدیر محترم "B.A.H.M.A.N" هم جهت کمکهایی که بهم کرده متشکرم.

قالب سایت نایس شاپ2 هست که تغییری نکرده.

خیلی خوشحال میشم نظرات و راهنمایی های خودتون رو در مورد سایت من بدین.

http://buy3d.ir/img/buy3d-%D8%A8%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-1433447314.jpg

سایت جالبی دارید موفق باشید.
لینک به دیدگاه

سلام

تو هر زمینه ای که فعالیت میکنید مسلما مخاطب هم وجود خواهد داشت و نگران نباشید ، اما متاسفانه یک مسئله هست که باعث شکست فروشگاه هایی مثل فروشگاه های شما میشه ، اونم چیزی نیست جز کپی رایت . اگه کپی رایتی وجود داشت در ایران مسلما منم میومدم و مدل سه بعدی طراحی میکردم و یه فروشگاه میزدم و کارهام رو به بفروش میذاشتم ، اما اینکار تو ایران عاقبت نداره برای من ، چون دو روز دیگه تمام مدل هام رایگان برای دانلود تو سایت های مختلف دست به دست خواهد چرخید . اینو از این لحاظ میگم که مردم تا بتونن رایگان دانلود کنن پول نمیدن بابت این موارد ، یعنی خیلی بد عادت کردن و فرهنگ بسیار بدی رواج پیدا کرده ( البته اگه بگم مردم ما در رعایت کپی رایت و مبحث فرهنگ کپی رایت عقب مانده هستند ، چند دوست عزیز و چند کاربر گرامی انجمن اعتراض خواهند کرد که چرا میگی و نه خیر ما متمدن و با فرهنگیم ، پس نمیگم ، اما با مخقی کردن و پاک کردن صورت مسئله چیزی درست نمیشه ، اول باید قبول کنیم که این مشکل رو داریم ، بعد میتونیم راهکار براش پیدا کنیم )

ضمنا چرا فکر میکنید برای خیلی ها آشنا نیستند محصولات شما ؟ بنده خودم یونیتی کار میکنم ( البته به صورت شخصی و صرفا جهت علاقه ) و بسیاری از نرم افزارهای سه بعدی مورد نیاز همچون تری دی مکس نیز همراه آن استفاده میکنم . خیلی از کاربران انجمن هم که فکرش هم نمیکنید شاید مدلساز سه بعدی یا استفاده کنندگان از این مدل ها باشن :) اینو گفتم که بدونید مشتریان مخفی و غیرفعال و نهفته همه جا وجود داره .

در هر صورت امیدوارم موفق باشید تو کسب و کار . گرچه راه سخت و دشواره :)

لینک به دیدگاه

تو هر زمینه ای که فعالیت میکنید مسلما مخاطب هم وجود خواهد داشت و نگران نباشید

در هر صورت امیدوارم موفق باشید تو کسب و کار . گرچه راه سخت و دشواره :)

کاملا درست میفرمایید دوست من. تجربه این چنین داشتم من. بنا بر تجربه قبلی مدلهای ساخت خودم رو تو سایت عرضه نمیکنم و بنا به درخواست مشتری سفارش میگیرم. تمام مدلها خارجی هستن.

بزرگترین مشکل فروشگاه محصول مجازی علی الخصوص مدل های 3بعدی هزینه زیاد هاست. چون حجم زیادی رو اشغال میکنن.

مخاطب سایت اینچنینی قابل قیاس با مخاطبان فروشگاههایی که محصولات عمومی عرضه میکنن نیست. ولی خوشحالم که شما و یا کاربران دیگه ای از پرستاشاپ فعالیتی در زمینه مدلسازی و رندرینگ دارند.

ممنون بابت نظرتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...