رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در بخش گاتالوگ و برچسب ها چرا محصولات رو درهم و برهم نشون میده و راهی نیست که محصولات بصورت شاخه به شاخه و یا بر اساس حروف الفبا باشه ؟ همچنین برای اضافه گردن برچسب جدید به یک سری از محصولات که قبلاً یک برچسب بهشون خورده امکان کپی و پیست وجود نداره آیا راهی برای این کار وجود داره ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در بخش گاتالوگ و برچسب ها چرا محصولات رو درهم و برهم نشون میده و راهی نیست که محصولات بصورت شاخه به شاخه و یا بر اساس حروف الفبا باشه ؟ همچنین برای اضافه گردن برچسب جدید به یک سری از محصولات که قبلاً یک برچسب بهشون خورده امکان کپی و پیست وجود نداره آیا راهی برای این کار وجود داره ؟

منتظر راهنمایی اساتید محترم هستیم

لینک به دیدگاه

برای مرتب سازی بر اساس نام در هر جدولی در بخش مدیریت میتونید در کنار فلش های بالا و پایین در کنار ستون نام کلیک کنین

با اضافه کردن برچست در همون بخش کاتالوگ » برچست میتونید یک برچسب رو به چندین محصول اختصاص بدین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

برای مرتب سازی بر اساس نام در هر جدولی در بخش مدیریت میتونید در کنار فلش های بالا و پایین در کنار ستون نام کلیک کنین

با اضافه کردن برچست در همون بخش کاتالوگ » برچست میتونید یک برچسب رو به چندین محصول اختصاص بدین

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

همونطور که فرمودین من به بخش برچسب ها مراجعه کردم ولی فلش هایی که فرومودین رو در این بخش پیدا نکردم مثلاً در ستون محصولات شال بالاتر ار آب پرتقال گیر قرار گرفته .

در مورد بخش دوم سئوالم هم منظورم این بود که

post-6546-14373021690069_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قسمت سوال شما همین عکس هستش در بخش نام "نام برچسب" و در قسمت محصولات اضافه رو بزنید برچسب برای اون محصول هم نوشته می شه

سلام دوست عزیز

ممنون از پاسخ شما

ولی انگار من منظورم رو نتونستم درست بیان کنم.

من یک بر چسب درست کردم با عنوان آویز مثل شکل بالا با تعدادی محصول که این برچسب رو بهشون تعریف کردم حالا میخوام برای تمام محصولاتی که برچسب آویز براشون تعریف شده یم برجسب دیکه مثل برچسب جوبی رو اضافه کنم میخواستم ببینم چصوری میشه از یزجسب آویز کپی ایجاد کرد و سپس نام برچسب رو تغییر داد به چوبی . با این کار دیگه نیازی نیست دوباره همون محصولاتی که لرچسب آویز تعریف کردیم به برچسب جوبی هم تعریف کنیم .

سئوال دومم هم که در قسمت قبل توضیح دادم در عکس بالا در قسمت محصولات سورت به صورت الفبایی نیست میپرسیدم که چطور میشه سورت کرد

لینک به دیدگاه

همه امکانات رو نمیتونید حتی از یک اسکریپت تجاری که پول میدید و میخرید انتظار داشته باشید چه برسه به یک اسکریپت رایگان

به هر حال ممکنه هر کسی نیازی داشته باشه و یک نرم افزار نمیتونه مطابق نیاز همه باشه

شما باید برچسب هر محصول رو در داخل همان محصول و هنگام تعریف بزنید که این مشکلات نباشه

لینک به دیدگاه

همه امکانات رو نمیتونید حتی از یک اسکریپت تجاری که پول میدید و میخرید انتظار داشته باشید چه برسه به یک اسکریپت رایگان

به هر حال ممکنه هر کسی نیازی داشته باشه و یک نرم افزار نمیتونه مطابق نیاز همه باشه

شما باید برچسب هر محصول رو در داخل همان محصول و هنگام تعریف بزنید که این مشکلات نباشه

با سلام

ممنون دانوش جان از راهنمایی تون

بی تردید فرمایش شما صحیح است ولی دانستن نیاز کاربران نیز باعث بهبود و ارتقاء و در نتیجه موفقیت بیش از پیش اسکریپت پرستاشاب و رفع مشکلات و تسهیل در استفاده کاربری است لذا جمعبندی و انتقال نیاز و مشکلات کاربران از طرف پرستاشاپ فارسی بهتر و مفیدتر از نامه نگاری تک تک کاربران می باشد .

لینک به دیدگاه

بله اما این امکان در برابر امکانات مهم تری که مورد نیاز است یک امکان ضروری نیست.

پرستاشاپ بخشی داره که در اون کاربران درخواستشون رو مینویسن و کاربران دیگه هم رای میدن و اون درخواست هایی که بیشترین رای رو داره در اولویت کاری پرستا قرار میگیره

لینک به دیدگاه

بله اما این امکان در برابر امکانات مهم تری که مورد نیاز است یک امکان ضروری نیست.

پرستاشاپ بخشی داره که در اون کاربران درخواستشون رو مینویسن و کاربران دیگه هم رای میدن و اون درخواست هایی که بیشترین رای رو داره در اولویت کاری پرستا قرار میگیره

سلام

ممنون میشم اون بخشی که فرمودین رو لینکش رو برام بزارین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...