رفتن به مطلب

کمک در مورد سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان من در حال راه اندازی یک فروشگاه اینترنی هستم

طی تحقیقات بنده پرستاشاپ گزینه اصلی بنده هست (به دلیل وجود قالب خوب الکترو مارکت و پیشتیبانی شما دوستان گل )

من چون قصدم موفقیت در این راه هست و اینکه تمامی اقدامات لازم برای جمع آوری تیم خودمون رو کردیم

یک قسمتی در انجمن هست که فروشگاه راه اندازی شده ذوستانی که با پرستا فروشگاه راه اندازی کردن برای نمایش وجود داره 90 درصد فروشگاه ها از نظر سئو افتضاح هستند

من طی یک ماه مقالاتی که مربوط به سئو هست مطالعه کردم و حداقل به 50 مورد از اون 200 مورد گوگل کاملا آشنایی دارم

قصدم کسب رتبه 1 تا 3 گوگل هست و می دونم برای این کار تا دسته خودم راه بیفته به یک سئو کار نیازمندم (آیا این فکر من صحیح است)

مورد بعدی سیستم پرستا چند درصد در سئو تاثیر داره چون با توجه به مقالات موجود دومین cms راه انداز فروشگاه است که دارای امکانات خوبی است

ودر آخر اگر کسی می تونه به تیم ما در مورد سئو کمک کنه اعلام کنه تا برای همکاری در ارتباط باشه

ما به دنبال تبلیغات در گوگل و سایت های معتبر ایران هستیم ودر حال برآورد هزینه هستیم (این موضوع گفته شد تا بدونید کار به صورت حرفه ای انجام میشه )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

طی تحقیقات بنده پرستاشاپ گزینه اصلی بنده هست (به دلیل وجود قالب خوب الکترو مارکت و پیشتیبانی شما دوستان گل )

من چون قصدم موفقیت در این راه هست و اینکه تمامی اقدامات لازم برای جمع آوری تیم خودمون رو کردیم

یک قسمتی در انجمن هست که فروشگاه راه اندازی شده ذوستانی که با پرستا فروشگاه راه اندازی کردن برای نمایش وجود داره 90 درصد فروشگاه ها از نظر سئو افتضاح هستند

من طی یک ماه مقالاتی که مربوط به سئو هست مطالعه کردم و حداقل به 50 مورد از اون 200 مورد گوگل کاملا آشنایی دارم

قصدم کسب رتبه 1 تا 3 گوگل هست و می دونم برای این کار تا دسته خودم راه بیفته به یک سئو کار نیازمندم (آیا این فکر من صحیح است)

مورد بعدی سیستم پرستا چند درصد در سئو تاثیر داره چون با توجه به مقالات موجود دومین cms راه انداز فروشگاه است که دارای امکانات خوبی است

ودر آخر اگر کسی می تونه به تیم ما در مورد سئو کمک کنه اعلام کنه تا برای همکاری در ارتباط باشه

ما به دنبال تبلیغات در گوگل و سایت های معتبر ایران هستیم ودر حال برآورد هزینه هستیم (این موضوع گفته شد تا بدونید کار به صورت حرفه ای انجام میشه )

سلام بر شما

خوب انتظار دیگه ای داشتین ؟ :) من حتی میگم 99 درصد فروشگاه ها از نظر سئو افتضاح هستند . برای همینه که تعداد فروشگاه های موفق انگشت شمار هست . اگه این توانایی رو دارین که تشخیص دادین فروشگاه ها از نظر سئو خوب نیستند یعنی مسلما اطلاعات مناسبی در زمینه سئو دارین ، جالبه حتی کوچکترین نکته سئو رو هم رعایت نمیکنن ،

یه چند وقت پیش یک مشتری پی ام داد به بنده که چرا محصولات من تو گوگل ایندکس نمیشن ، اسم سایتشو پرسیدم و رفتم تو سایت دیدم اسم محصولاتش به صورت کد هست ( مثلا lb 125 ) کد خالی ! توضیحات هم صفر ، یه خط توضیح هم ننوشته بودن که این محصول برای این کار هست . میگم دوست عزیز چطوری تو گوگل مشتری دنبال محصولات شما میگرده ؟ میگه خوب جستجو میکنه دیگه !! یعنی توانایی و دانش بسیاری از مدیران فروشگاه در این حد هست .

نیازی نیست دنبال سئوکار باشین ، خیلی از ما اطلاعات مناسبی داریم اما در زمان پیاده سازی یا حوصلمون نمیشکه یا اعتقاد نداریم به این دانشی که داریم

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

خوب انتظار دیگه ای داشتین ؟ :) من حتی میگم 99 درصد فروشگاه ها از نظر سئو افتضاح هستند . برای همینه که تعداد فروشگاه های موفق انگشت شمار هست . اگه این توانایی رو دارین که تشخیص دادین فروشگاه ها از نظر سئو خوب نیستند یعنی مسلما اطلاعات مناسبی در زمینه سئو دارین ، جالبه حتی کوچکترین نکته سئو رو هم رعایت نمیکنن ،

یه چند وقت پیش یک مشتری پی ام داد به بنده که چرا محصولات من تو گوگل ایندکس نمیشن ، اسم سایتشو پرسیدم و رفتم تو سایت دیدم اسم محصولاتش به صورت کد هست ( مثلا lb 125 ) کد خالی ! توضیحات هم صفر ، یه خط توضیح هم ننوشته بودن که این محصول برای این کار هست . میگم دوست عزیز چطوری تو گوگل مشتری دنبال محصولات شما میگرده ؟ میگه خوب جستجو میکنه دیگه !! یعنی توانایی و دانش بسیاری از مدیران فروشگاه در این حد هست .

نیازی نیست دنبال سئوکار باشین ، خیلی از ما اطلاعات مناسبی داریم اما در زمان پیاده سازی یا حوصلمون نمیشکه یا اعتقاد نداریم به این دانشی که داریم

سلام مرسی از پاسخ و اطلاعات مفیدتون

بله بنده کاملا به اصول نوشتن url آشنا شدم و از نمونه های خارجی موفق در سئو الگو برداری کردم

همین طور در ساختن مپ سایت

و اصول مطلب گذاشتن و آپدیت های مداوم سایت جلوگیری از مطالب تکراری وتا تاثیر شبکه های اجتماعی بر روی سئو

از اونجایی که بنده دانشجو رشته نرم افزار هستم حوصله و علاقه بسیاری دارم و البته در زمینه برنامه نویسی ویندوز App واندروید تجربه خوبی دارم

بنده از شما راهنمایی می خوام در چند مورد

بنده حتی با چک کردن خیلی از فروشگاه های موفق ایران مانند رنک 3.4 گوگل بازم میبینم اصول url نویسی رعایت نشده و بین کلمات به عنوان مثال از - استفاده نشده یا نام گذاری کاملا نا مفهوم است اما چطور رنک سایت بالا هست ؟؟ و طریفه حساس کردن گوگل به کلمات رو میشه یکم توضیح بدید ؟؟

من چون تو این زمینه تازه کارم در حال جمع آوری اطلاعات هستم و روی لوکال دارم تمرین میکنم

سوالات من

برای یاد گیری کامل طراحی و توسعه قالب و درک کامل (کتاب های html رو دانلود کردم ودر حال تمرین هستم)

با اطلاعات فعلی من امید به رنک خوب در سئو هست

و مورد بعدی که چون شما خودتون توسعه دهنده هستید منو راهنمایی کنید من کاملا به زبان #c مسلطم اما با این وجود به سمت Asp.net نرفتم چون یکی از دلایل اصلی من کمبود ماژول هل و منابع آموزشی هست و گران بودن سایت های طراحی شده با asp بنده یه استاد داشتم که می گفت در زمینه وب خودتو درگیر ماکروسافت نکن و برو سمت اپن سورس

و منم نظر خودم بیشتر به این سمت هست نظر شما چیه عزیز

پیشاپیش از صبر و حوصله شما در پاسخ گویی سپاس گزارم

لینک به دیدگاه

مهندس این جا فقط ماژول نویسی و طراحی قالب انجام میشه نه طراحی یک نرم افزار جدید ما با ستفاده از ماژول های تولیدی دوستان کارهامون رو انجام میدیم

لینک به دیدگاه

مهندس این جا فقط ماژول نویسی و طراحی قالب انجام میشه نه طراحی یک نرم افزار جدید ما با ستفاده از ماژول های تولیدی دوستان کارهامون رو انجام میدیم

می دونم داداش که داستان نوشتن تو asp کاملافرق داره

خوب ماژول نویسی ؟؟ تو نت سرچ کردم اما وقتی از یه بلده کار بپورسی فرق داره ؟

مثلا من تو حوضه تخصص خودم میگم کسی می خواد #c کار کنه اگه اول با c ++ c کار کنه وبه نوع کد نویسی تو vb آشنا باشه خیلی جلو تره چون پایه رو کامل بلده و وقعا تاثیر زیادی روی مهارت داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...