رفتن به مطلب

پاک شدن کارمندان

پست های پیشنهاد شده

با سلام

متاسفانه من در بخش کارمندان همه کارمند ها رو حذف کردم و الان وقتی در بخش ورود به قسمت مدیریت یوزرنیم و پسورد رو میزنم خطای نبود کارمند میده و اصلا وارد بخش مدیریت نمیشه.من باید چجوری دوباره کارمند اضافه کنم تا مدیریت باز بشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در قسمت کارمندان من تمام کارمندان رو حذف کردم و بعدش دیگه صفحه مدیریت بسته شد و وارد قسمت یوزرنیم و پسورد شد که هرکاری کردم وارد نشد و خطا میداد که کارمندی وجود نداره و وارد بخش مدیریت نمیشه

البته ببخشید ها من نسخه پرستا شاپم یک و نیمه و متاسفانه به اشتباه اینجا این مطلبو قرار دادم

لینک به دیدگاه

آموزش هایی موجوده اگر بتونید طبق اون ها پیش برید ممکنه بتونید مشکل رو رفع کنید. باید به جدول ps_employee مراجعه کنید ببینید آیا کارمندی وجود داره یا خیر؟ اگر وجود داشت پسورد اون کارمند رو طبق آموزش ها تغییر بدید و وارد مدیریت بشید

البته برای رفع مشکلتون هم میتونید تیکت بزنید از بسته بررسی فنی استفاده کنید. از طریق دیتابیس میشه اصلاحش کرد

لینک به دیدگاه

از طریق هاست وارد phpMyAdmin بشید و از دیتابیسی که موقع نصب برای فروشگاهتون ساخته بودید وارد جدول PS_EMPLOYEE شده و ببینید آیا کارمندی در دیتابیس موجود هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

post-8166-14373021735176_thumb.pngpost-8166-14373021736342_thumb.pngببخشید من به قسمتی که گفتید رفتم ولی نفهمیدم کارمندا هستن یا نه؟چون اصلا ازش سر در نمیارم.یعنی اصلا قبلا خودم تنظیمش نکردم.ولی از ارور داده شده تو بخش مدیریت و همچنین صفحه ای که گفتید عکس میزارم.شما لطف کنید ببینید و بگید که کارمندا حذف شدن یا نه و من باید چیکار کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...