رفتن به مطلب

انتقال اطلاعات از سایت پرستا به نسخه پرستایی دیگر

film2serial

پست های پیشنهاد شده

http://s6.picofile.com/file/8198037826/12Rounds_2_Reloaded_2013.jpg ممنون انجام دادم ولی هنگام استخراج از سایتم و انتقال به سایت دیگه م که ایمپورت میکنم این ارور رو میده میتونید دقیقتر راهنمایی کنید
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون ولی درست نشد url هم داخل تنظیمات رفتم غیرفعال کردم بازم نشد واقعا برام حیاتیه این کار ولی یه سری هم تنظیمات داره امکان داره از اونا باشه وقتی میخوام فایله ایمپورت رو اکسپرت کنم تنظیمات میده راه حلی دیگه نیست

لینک به دیدگاه

سلام

تا جایی که میدونم برای زبان فارسی مناسب نیست.

میتونید کپی این سایت رو منتقل کنید و در آدرس دیگه هم استفاده کنید. البته باید بصورت دستی مشتریان و اطلاعات قبلی رو حذف کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام چطور باید این کار رو انجام بدم میشه بهتر دقیقتر بفرمایید ممنون میشم من اطلاعات این سایتم رو FILM2SERIAL10.IN رو میخوام انتقال بدم این سایتم DJFILM.IR حالا اگه فقط توضیحات هم انتقال پیدا کنه کلی خوبه چون یه سالی طول میکشه این کارو انجام بدم از طریق سی پنل باید این انتقال انجام بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...