رفتن به مطلب

حذف شدن اطلاعات سبد خرید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه مشکلی داشتم با سبد خرید

مشتری زمانی که وارد بخش کاربری خودش میشه و اقلامی رو به سبد خریدش اضافه میکنه در صورتی که لاگ اوت کنه و دوباره لاگین کنه اصلاعاتی توی سبدش نمیبینه

چند تا فروشگاه رو چک کردم همچین مشکلی ندیدم و اطلاعات باقی میمونن

حافظه موقتم تو بخش کارایی روشنه و اصولا باید اطلاعاتی از این قبیل ذخیره بشن برای ورودهای بعدی

کسی از دوستان تا حالا به چنین مشکلی برخورد کرده؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 months later...

سلام

سایت من babyone.ir

من وقتی کالایی را انتخاب میکنم  داخل سبد خرید میره اما وقتی که به مرحله بعد که پرداخت باشه میره سبد خالی میشه  و مورد دیگه وقتی به سبدی که یک کالا  در آن است کالای دیگه می خوام اضافه کنم  کالای بعدی جای  قبلی میگیره  من رو دو تا قالب پیش فرض و نایس شاپ 2تست کردم   باز همین مشکل هست رو پرستا شاپ 1.6.1.2   و 1.6.1.4 تست شد باز همین مورد دارم

با هاست تماس گرفتم گفتند از سرور  نیست و موردی ما ندیدیم  خلاصه موندم  چکار کنم  دو دست ببرم بالا  بزم تو سرم  :( :( :( :(

لینک به دیدگاه

سلام

سایت من babyone.ir

من وقتی کالایی را انتخاب میکنم  داخل سبد خرید میره اما وقتی که به مرحله بعد که پرداخت باشه میره سبد خالی میشه  و مورد دیگه وقتی به سبدی که یک کالا  در آن است کالای دیگه می خوام اضافه کنم  کالای بعدی جای  قبلی میگیره  من رو دو تا قالب پیش فرض و نایس شاپ 2تست کردم   باز همین مشکل هست رو پرستا شاپ 1.6.1.2   و 1.6.1.4 تست شد باز همین مورد دارم

با هاست تماس گرفتم گفتند از سرور  نیست و موردی ما ندیدیم  خلاصه موندم  چکار کنم 

ممنون میشم کسی پاسخ بده

لینک به دیدگاه

• 10 months later...

سلام

سایت من babyone.ir

با هاست تماس گرفتم گفتند از سرور  نیست و موردی ما ندیدیم  خلاصه موندم  چکار کنم 

ممنون میشم کسی پاسخ بده

منم این مشکلو دارم از نسخه 1.6.1.5 هم استفاده میکنم

لطفا یکی راهنمایی کنید چون مشکل عجیب و بزرگیه

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

منم این مشکلو دارم از نسخه 1.6.1.5 هم استفاده میکنم

لطفا یکی راهنمایی کنید چون مشکل عجیب و بزرگیه

منم این مشکلو دارم از نسخه 1.6.1.7 هم استفاده میکنم

WWW.CSAMSTORE.COM

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...