رفتن به مطلب

Table 'ps_connections' doesn't exist

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در مدیریت وقتی میرم داخل منوی مشتریان این پیام میاد که 

Table 'ps_connections' doesn't exist

رفتم دیتا بیس دیدم این جدول نیست. خیلی عجیبه ... بعد رفتم از بکاپ هایی که داشتم برگردونم دیدم بکاپی که  مال دو هفته پیش بوده تو اونهم نیست. قبل از اون هم بکاپ ندارم. نمی دون از اول نصب این مشکل بوده متوجه نشدم یا حالا پیش اومده .

حالا این جدول رو چجوری برگردونم؟. اطلاعات مشتری ها مهم نیست چون فعلا چند تا مشتری بیشتر ندارم و می تونم همه رو پاک کنم

جایی به نام repair در پرستا شاپ داریم که جدول رو دست کنه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگر فقط مشکل نصب شما این است، تو دیتابیس این Table را ایجاد کنید.

بجز ps_connections

این دو جدول را هم چک کنید اگر نبود بسازید.

ps_connections_page

ps_connections_source

در قسمت ستون ROWS هم عدد صفر وارد کنید

لینک به دیدگاه

الان میخوان از یه پرستا شاپ دیگه خروجی بگیرم این جدول بیارم . واقعا عجیبه که این جدول نیست.

محتویات این سه جدول فکر کنم اگر پاک بشه مهم نیست یه سری اطلاعات آمار در باره ی کسانی است که به سایت وصل می شند درسته؟

لینک به دیدگاه

سلام

من جدول رو ایمپورت کردم و مشکل حل شد. چند وقت پیش  در تاپیک زیر  گفته بودم همه آمار من صفر شده

http://ipresta.ir/forum/topic/6368-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%D9%BE-%D9%85%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%87%D8%9F/

نگو مشکل همین جدول بوده که یهویی پاک شده ... گفتم بگم شاید بعدها به درد کسی بخوره .. 

راستی هر جدولی در دیتابیس که میشه محتویاتش رو پاک کرد و مهم نیست رو بگید

مثل اطلاعات آماری که برای من مهم نیست چون با اسکریپت های دیگه آمار فروشگاه رو می گیرم تا به دیتابیس هم فشار نیاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...