رفتن به مطلب

ستون های کنار مطلب اسمارت بلاگ (Smart Blog)

پست های پیشنهاد شده

درود

بنده به تازگی ماژول اسمارت بلاگ را نصب کرده ام. در قسمت مطالب این ماژول، ستون های سمت راست پرستاشاپ نمایش داده نمی شوند. در تنظیمات پیکربندی اسمارت بلاگ قسمت "تنظیم ستون وبلاگ" هر گزینه را که انتخاب می کنم هیچ تغییری در ستون های کنار مطلب ایجاد نمی کند. (در واقع هیچ ستونی اضافه نمی شود) ممکن است به این دلیل باشد که در این ستون ها ماژولی تعریف نشده باشد؟

با تشکر

پیوست:

post-8189-0-97471400-1438772593_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بخش ماژول ها - موقعیت ها چک کنید ماژول مورد نظرتون:

اولا در اون ستون موجود باشه

دوما برای صفحات مورد نظرتون استثنا نشده باشه

درود

بنده ماژول محبوب ترین اخبار اسمارت بلاگ (Smart Blog Popular Post) و جدیدترین اخبار اسمارت بلاگ (Smart Blog Recent Post) را در موقعیت های:

Smart Blog Popular Post: displayRightColumn, displaySmartBlogRight (در موقعیت displayRightColumn به غیر از صفحه اصلی (index))

Smart Blog Recent Post: displayRightColumn, displaySmartBlogRight

تنظیم کردم اما متاسفانه بازهم در صفحه اخبار نشان داده نمی شود. خود بنده احتمال می دهم موقعیت هایی که می خواهم اینها نیستند.

بنده کاری که دوست عزیز در سایت puzel.ir در قسمت صفحه اخبار انجام دادند رو می خواهم:

post-8189-0-55578100-1438847015_thumb.jpg

با تشکر از پاسخ شما ...

لینک به دیدگاه

درود

بنده در دمو "قالب دیجیتال پرستاشاپ" هم موضوع درخواستی ام رو دیدم. در واقع در این قالب شما مشخص کردید که آخرین خبر ها، محصولات جدید و محصولات پرفروش و غیره در کنار مطالب، در ستون سمت راست قرار بگیرند. اگر امکانش هست نحوه اینکار را توضیحی مختصر دهید.

با تشکر

پیوست:

post-8189-0-78260800-1439061836_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قالبتون پیشفرضه? در این قالب ستون راست و چپ برعکسن ، یعنی اگه ستون راست رو میبینید یعنی ستون چپ روشنه و برعکس

درود

بنده از قالب الکترومارکت استفاده می کنم. در تنظیمات اسمارت بلاگ تنظیم ستون وبلاگ رو بر روی هر گزینه که قرار می دهم تغییری ایجاد نمی شود (گزینه های: استفاده از هر دو ستون SmartBlog، استفاده از تنها ستون سمت چپ SmartBlog،‌ استفاده از تنها ستون سمت راست SmartBlog، استفاده از ستون پرستا شاپ) . ماژول هایی که می خواهم در کنار مطالب اسمارت بلاگ قرار داده شود (مانند آخرین اخبار و مطالب برجسته و ...) را هم در چهار موقعیت:

displayLeftColumn
displayRightColumn
displaySmartBlogLeft
displaySmartBlogRight

قرار داده ام. بنده احتمال می دهم که ماژول درخواستی را در موقعیت مناسبی تنظیم نکردم. درست کاری را می خواهم که شما در قالب "دیجیتال پرستاشاپ" انجام دادید. یعنی قرار دادن ماژول هایی در کنار مطالب... در صورت مقدور بودن راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید من هر چی گشتم نتونستم ماژول smart blog  را پیدا و نصب کنم.بزرگواران لطفا" راهنمایی بفرمایند. با سپاس و معذرت از استارتر عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید من هر چی گشتم نتونستم ماژول smart blog  را پیدا و نصب کنم.بزرگواران لطفا" راهنمایی بفرمایند. با سپاس و معذرت از استارتر عزیز

درود

بنده از اینجا اقدام به دانلود این ماژول کردم.

لینک به دیدگاه

با سلام

من که با جستجوی "ماژول بلاگ" به نتیجه رسیدم

http://ipresta.ir/forum/topic/5629-%D9%85%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%84-%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-16/?hl=%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84+%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF

لینک به دیدگاه

خوب کاملا مشخصه مشکل شما . به بخش تنظیمات / قالب ها بروید . به پیکربندی پیشرفته قالب الکترومارکت بروید . حالا در پایین صفحه بگردین و صفحات بلاگ رو پیدا کنید و جلوشون ستون راست را روشن کنید

لینک به دیدگاه

خوب کاملا مشخصه مشکل شما . به بخش تنظیمات / قالب ها بروید . به پیکربندی پیشرفته قالب الکترومارکت بروید . حالا در پایین صفحه بگردین و صفحات بلاگ رو پیدا کنید و جلوشون ستون راست را روشن کنید

درود

مشکل مرتفع شد. حقیقتش قبلا به این قسمت مراجعه کرده بودم اما احتمال میدادم چون در هر دو ستون قرار دارد به طور پیش فرض به ستونی منتقل می شود که فعال می باشد. اما در اصل باید ستون چپ غیر فعال و ستون راست فعال باشد.

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

در مورد این این ماژول لطفا راهنمایی کنید که مطالبی که در وبلاگ قرار داده میشه

در قسمت محصولات میشه درج کرد؟

یا برعکس محصولات رو میشه در مطالب وبلاگ بصورت پیشنهادی درج کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...