رفتن به مطلب

loading برای پرستا 1.6

پست های پیشنهاد شده

با سلام

آیا ماژول رایگانی برای لودینگ پرستا وجود داره، مثلا زمانی که صفحه اصلی درحال لود شدن است تا لود شدن کامل صفحه تصویری مانند waitng.. فقط قابل مشاهده باشد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترین راه برای پیدا کردن ماژول های رایگان سرچ کردن است. البته من داخل انجمن چنین ماژولی ندیدم و فکر نمیکنم نمونه رایگان داشته باشه این ماژول

لینک به دیدگاه

سلام 

امروز برای لود سایت با مشکل مواجه شدم سایت سفید میاد بالا یا شانسی بعضی صفحات باز میشه اما در برگشت دوباره سفید هست دکمه افزودن به سبذ خرید کار نمیکنه

با میزبان تماس گرفتم میگه ما از تهران دسترسی داریم گفت مال ارایه دهنده اینترنته به اون گفتم میگه ما هم دسترسی داریم ،بعد یک ساعت گفت که احتمالا از شبکه زیر ساخت هست اونا دسترسی هاست خارجی دچار اختلال کردن و...از این حرف ها ..

حالا من موندم .....

به نظر شما مشکل از کجاس ؟

لینک به دیدگاه

برادر اینترنت ایران سرعتش دو برابر شده .البته مثلا 

توی شهر ما سایت گوگل هم گاهی میاد بالا گاهی هم نه

آخه سرعت اینترنتم خوبه با بقیه سایت ها مشکلی ندارم سایت خودم مشکل داره ،اونا از تهران هم مشکلی ندارن

بخش مدیدریت هم خوب کار میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...