رفتن به مطلب

آموزش نصب بر روی هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

اگه میشه لطف کنید در مورد نصب بیشتر توضیح بدید

من وقتی میخوام نصب کنم در قسمت سازگاریهای سیستم حدودا دو سومش ضریدر زده باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

در قسمت سازگاری ها چک میکنه که آیا هاست شما امکانات پیش فرض را برای نصب پرستا دارد یا خیر که اگه نداشته باشه قابل نصب نیست. اینطور که من دیدم روی اکثر هاست های لینوکس به خوبی پرستا نصب می شود. هاست های ویندوز رو نمیدونم. حالا دوستان با تجربه تر هم هستند که می تونند بیان شما رو راهنمایی کنند.

پیشنهاد میشه اول روی لوکال نصب کنید تا یکم دستتون راه بیوفته و بعد که به همه ی زوایای کار آشنا شدید روی هاست نصب کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ببخشید فایل ها رو باید تک تک آپلود کرد؟ لطفن این قسمت آپلود را تو ضیح بدید. ممنون میشم

:huh:ببخشید کسی نیست؟

وقتی آپلود رو میزنم میگه باید فایل ها رو تک تک آپلود کرد و پوشه رو نمیشه آپلود کرد

ادمین جان کجایی؟ :(

لینک به دیدگاه

خیر نیازی به آپلود تک تک نیست. شما فقط باید فایل فشرده رو آپلود کنید سپس از طریق هاستتون روی "extract" کلیک کنید و اون رو از حالت فشرده خارج کنید.

بعد هم که از طریق نصاب به صورت اتوماتیک ما بقی مراحل رو طی کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

ارور تنظیمات پی اچ پی خاموش است میده اما مورد مهمی نیست و میتونید نصب رو ادامه بدید.

موفق باشید

مهرشاد جان واسه من هم همین پیام رو میده اما اجازه ادامه نصب رو نمیده !

لینک به دیدگاه

اینجا ما فقط تبلیغات هاست دیدیم آموزشی‌ ندیدیم

عزیزم اگر رو هاستی مشکل هم داری باری نصب بیا بگو این مشکل چیکار کنم یا بگو اینکارو کردم حل شد مشکلم ۴ نفر هم از تجربه شما استفاده کنند

لطفا ادمین سایت اسپم پاک کنه تا یه تایپیک پر محتوا بشه

در آخر هم تقاضا دارم نصب را توضیح دهید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نصب پرستا شاپ ما نیاز به توضیح خاصی نداره و تمامی مراحل نصب به طور کامل فارسیه. بعد از نصب هم با یک محیط فارسی مواجه میشید. اگر در مراحل نصب مشکلی داشتید اینجا مطرح کنید تا راهنماییتون کنم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من هنگام نصب خطا 404 میده کسی میتونه کمکم کنه

لطفا مشکل خودتون رو در انجمن مربوطه مطرح کنید تا دوستان پیگیری کنند. این هم لینک انجمنی که باید مشکلتون رو مطرح کنید:

http://presta-shop.ir/forumdisplay.php?fid=61

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال فنی داشتم ایا میشه پرستا رو روی لوکال نصب کرد بعد از اینکه همه تغیرات مورد نظرمو روش انجام دادم مثل ادد کردن کالاهامو تنظیمات ایناش بعد بزارم روی هاست اصلی ؟ میشه ؟ اگه میشه چجوری میشه ؟

اقای ادمین شما که تو پیام خصوصی جواب نمیدین لطف کنید این جا جواب بدید !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال فنی داشتم ایا میشه پرستا رو روی لوکال نصب کرد بعد از اینکه همه تغیرات مورد نظرمو روش انجام دادم مثل ادد کردن کالاهامو تنظیمات ایناش بعد بزارم روی هاست اصلی ؟ میشه ؟ اگه میشه چجوری میشه ؟

اقای ادمین شما که تو پیام خصوصی جواب نمیدین لطف کنید این جا جواب بدید !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد تنظیماتی که خارج از پایگاه داده هست اگر شما اون فایل ها رو به هاست خود منتقل کنید درست عمل می کنه

اما در مورد اضافه کردن محصولات و ویرایش اون ها ، مربوط به پایگاه داده میشه و شما اگر می خواید باید اون جداول را روی لوکال استخراج کنید

سپس به هاست بروید و آنجا import کنید

البته ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید

لینک به دیدگاه

بله بعد از این که کالاهاتون رو وارد کردید وارد phpMyadmin بشید و دیتابیسی که برای فروشگاهتون ایجاد کرده بودید رو انتخاب کنید

حالا روی گزینه ی Export کلیک کنید تا دیتابیستون ذخیره بشه

بعد پرستا شاپ رو روی لوکال نصب کنید و سپس وارد دیتابیسی که برای پرستای لوکالتون ایجاد کردید بشین. یکبار روی گزینه ی Export کلیک کنید تا یک بکاپ از دیتابیستون داشته باشید بعدش تمام محتویات دیتابیستون رو انتخاب کنید و اون ها رو Drop کنید.

حالا روی Import کلیک کنید و دیتابیسی که حاوی محصولاتتون بود رو انتخاب کنید

کار تمومه و محصولات شما وارد لوکال شدند. فقط توجه کنید که نام کاربری و رمز عبور مدیریت شما به نام کاربری و رمز عبورتون در فروشگاه غیر لوکال تغییر می کنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

lمن روی لوکال روی سیتمم نصب کردم و فقط برای تست پرستا رو نصب کردم اومد بالا بعد رفتم دیتا بیسم رو از قسمت export با تنظیمات پیش فرض خود سربرگ export از اون قسمت پایین save as رو انتخلب کردم و go رو زدم بعد هم دیتا بیسم رو پاک کردم بعد از سربرگ importدیتا رو اد کردم که برگردونه erro داد ؟

توی export هم بصورت txt ذخیره کردم تو notepad هم به صورت zipped

post-143-14373017332471_thumb.png

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد یه جای کار رو اشتباه انجام دادید وگرنه قاعدتا نباید همچین اروری بده! از داخل خود پرستا شاپ یه بار دیتابیستون رو ایمپورت کنید. مراحل زیر رو طی کنید:

پنل مدیریت -> سربرگ ابزارها -> روی "وارد کردن" کلیک کنید

حالا دیتابیس مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و روی آپلود کلیک کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

علت این خطا اینه که شما باید یک پایگاه داده به اسم prestashop بسازید و بعد روش کلیک کنید تا واردش بشید و بعد به قسمت import برید و وارد کنید.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی از راهنماییاتون مرسی ولی بازم نشد چه کنم !؟ اخه من زیاد نمیتونم به اینترنت وصل بشم و انلاین کارام انجام بدم کاراییم که میخوام رو فروشگاهم انجام بدم زیاده مثلا کلی کالا دارم که وارد کنم و کلیم تنظیمات واسه همین باید هم افلاین انجام بدم اگه لطف کنید یه راه حل واسم پیدا کند خودم که هرچه کردم نشد :-(:-(:-(:-(:-(:-( ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

نصب پرستاشاپ کاملا فارسی شده و فکر نمیکنم نیازی به آموزش باشه. با این حال تلاش میکنیم تا چند روز دیگه آموزش هم قرار بدیم. اگر کسی از دوستان میتونه آموزش قرار بده اعلام آمادگی کنه.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...