رفتن به مطلب

مشکل در شاخه ها

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه در مورد گذاشتن اجناس مشکل دارم اگر ممکنه کمکم کنین چون اصلا متوجه گذاشتن جنس جدید نشدم

http://uupload.ir/files/isxp_untitled.jpg

اجناسی که در فروشگاه قرار میدم متاسفانه عکس و قیمت ندارند !!!! عکس رو اپلود هم میکنم ولی عکسی نمایش داده نمیشه

در مورد شاخه ها مشکلی ندارم برای ساختنش ولی چطوری زیر مجموعه شاخه اضافه کنم مثل عکس زیر؟

http://uupload.ir/files/fqc0_yrr.jpg

منظورم اضافه کردن + هست که با کلیک کردن روش گذینه های بیشتری میاد

مشکل دیگه ای هم که الان برام پیش اومده رفت لوگوهای اول صفحه هست !!! که بجاش علامت سوال اومده :(

http://8pic.ir/images/ky8ev906sprrg2lrzi2t.jpg

سبد خرید در قسمت بالای سایت هم رفته !!! چطوری برش گردونم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل عکس هاتون یا از htaccess هست که باید یکبار به بخش تنظیمات - سئو و URL ها مراجعه کنید و روی ذخیره کلیک کنید

یا از بند انگشتی هاست که باید به بخش تنظیمات - تصاویر مراجعه کرده و از پایین صفحه روی بازسازی بندانگشتی ها کلیک کنید

برای داشتن علامت + هم کافیه موقع افزودن شاخه جدید والد اون رو روی شاخه مورد نظر بذارید

لینک به دیدگاه

مشکل عکس هاتون یا از htaccess هست که باید یکبار به بخش تنظیمات - سئو و URL ها مراجعه کنید و روی ذخیره کلیک کنید

یا از بند انگشتی هاست که باید به بخش تنظیمات - تصاویر مراجعه کرده و از پایین صفحه روی بازسازی بندانگشتی ها کلیک کنید

برای داشتن علامت + هم کافیه موقع افزودن شاخه جدید والد اون رو روی شاخه مورد نظر بذارید

درود

مشکل عکس هامون در صفحه بالا حل نشد !! کارایی که فرمودین هم انجام دادین

اصلا بخاطر چی به این صورت در اومده ؟!

باید از اول بزارم؟

لینک به دیدگاه

اجناسی که در فروشگاه قرار میدم متاسفانه عکس و قیمت ندارند !!!! عکس رو اپلود هم میکنم ولی عکسی نمایش داده نمیشه:

من احتمال میدم گزینه اپلود فایل بعد از انتخاب عکس رو نمی زنید.

مشکل دیگه ای هم که الان برام پیش اومده رفت لوگوهای اول صفحه هست !!! که بجاش علامت سوال اومده  :(

از بخش قالب ها : لوگو رو دوباره اپلود کنید.

ماژول سبد خرید رو از ماژول ها > رو احتمالا غیره فعال کرده باشید یا  حالت نمایش فروشگاه رو فعال کرده اید.
لینک به دیدگاه

اجناسی که در فروشگاه قرار میدم متاسفانه عکس و قیمت ندارند !!!! عکس رو اپلود هم میکنم ولی عکسی نمایش داده نمیشه:

من احتمال میدم گزینه اپلود فایل بعد از انتخاب عکس رو نمی زنید.

مشکل دیگه ای هم که الان برام پیش اومده رفت لوگوهای اول صفحه هست !!! که بجاش علامت سوال اومده  :(

از بخش قالب ها : لوگو رو دوباره اپلود کنید.

ماژول سبد خرید رو از ماژول ها > رو احتمالا غیره فعال کرده باشید یا  حالت نمایش فروشگاه رو فعال کرده اید.

سپاس از شما دوست عزیز

مشکل اپلود عکس حل شد خیلی ممنون

مشکل الانم رو قیمت گذاری جنس هست و وقتی جنسی رو برای فروش قرار میدم متاسفانه هیچ توضیحی نداره منظورم میگه این دستگاه هنوز موجود نیست و....

http://uupload.ir/files/isxp_untitled.jpg

ماژول سبد خرید هم فعال هست و از اول تنظیم مجدد کردم ولی هنوز سبد خرید در بالای صفحه نمایش داده نشده

لینک به دیدگاه

مشکل الانم رو قیمت گذاری جنس هست و وقتی جنسی رو برای فروش قرار میدم متاسفانه هیچ توضیحی نداره منظورم میگه این دستگاه هنوز موجود نیست و....

زمانی که دارید محصول معرفی میکنید. تب ی با نام مقدار هست.باید اون رو اضافه کنید.

ماژول سبد خرید هم فعال هست و از اول تنظیم مجدد کردم ولی هنوز سبد خرید در بالای صفحه نمایش داده نشده

کش مرور گرتون رو خالی کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...