رفتن به مطلب

حذف شدن سبد خرید !

پست های پیشنهاد شده

درود

متاسفانه بسته خرید بنده در بالای صفحه رفته !!!

در قسمت ماژول ها هم رفتم و دیدم فعال هست ولی همچنان سبد خرید در بالای سایت به نمایش داده نشده

ادرس سایت هم http://farsianshop.com/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بخش ماژول ها - موقعیت ها چک کنید ماژول سبد خرید در موقعیت hookTop قرار داشته باشه

بنده در این قیمت رفتم ولی چیزی به عنوان hooktop نداره !

http://uupload.ir/files/g4m8_wwwq.jpg

لینک به دیدگاه

شما رفتید داخل ویرایش ماژول بلوک سبد خرید. به صفحه ماژول ها - موقعیت ها و کلید Ctrl+F رو بزنید و عبارت displayTop رو جستجو کنید. ببینید آیا در لیستش ماژول سبد خرید موجود هست یا خیر. اگر موجود نبود یکبار ماژول بلوک سبد خرید رو بازنشانی (تنظیم مجدد) کنید و از بخش موقعیت ها مکان قرارگیریش رو اصلاح کنید

لینک به دیدگاه

شما رفتید داخل ویرایش ماژول بلوک سبد خرید. به صفحه ماژول ها - موقعیت ها و کلید Ctrl+F رو بزنید و عبارت displayTop رو جستجو کنید. ببینید آیا در لیستش ماژول سبد خرید موجود هست یا خیر. اگر موجود نبود یکبار ماژول بلوک سبد خرید رو بازنشانی (تنظیم مجدد) کنید و از بخش موقعیت ها مکان قرارگیریش رو اصلاح کنید

از شما واقعا ممنونم درست شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من پرستا شاپم از یک هاست و دامنه به یک هاست دیگر انتقال دادم و متوجه شدم با اضافه کردن به سبد خرید هیچ چیزی به سبد خرید اضافه نمی شود و همچنان سبد خالی است و در قسمت مدیریت-> سبد خرید ارور fatal error میداد به همین خاطر دوباره در قسمت مدیریت-> ماژول ها، این ماژول رل بازنشانی کردم. ولی مشکلم حل نشد آلان دوباره به قسمت ماژول هل رفتم دیدم سبد خرید غیرفعال شده و اگر بخوام باید رو ی نصب کلیک کنم ولی با ارور زیر مواجه شدم

ماژول (های) زیر نمی تواند به درستی نصب شود:

• blockcart :
        خطای فنی: پرستاشاپ قادر به نصب این ماژول نمی باشد.
  • خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید
  • سپاس
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...