رفتن به مطلب

مشکل الکترومارکت در نمایش محصول در چند صفحه

پست های پیشنهاد شده

باسلام؛

دوتا مشکل برای نمایش محصولات در چند صفحه دارم:

1- تعداد پیشفرض محصولات در یک صفحه 12 عدد در نظر گرفته شده ولی وقتی وارد شاخه ای  میشم که 30 محصول وجود داره در صفحه اول مینویسه تعداد 30 محصول و 12 تا را نشون میده وتا اینجا مشکلی نیست اما صفحه 2 رو که میزنم میگه محصولی وجود ندارد!!!!!!!!!

2- وقتی بازدید کننده تعداد محصولات قابل نمایش رو از روی 12 بر روی یک عدد دیگه تنظیم میکنه ، منو انتخاب تعداد کلا از بین میره و دوباره نمیتونه انتخاب کنه

ضمنا یک مشکل هم برای ماژول ناوبری لایه ای پیش اومده که حتی وقتی حذفش کردم و دوباره نصب کردم بازهم حل نشد. مشکل هم اینه که:

3- کلا بخش جستجوی هوشمند از تو سایت حذف شده

4- تو پیکربندی ماژول ناوبری لایه ای وارد ویرایش قالب که میشیم امکان اضافه یا حذف ویژگی وجود نداره

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد اولتون ربطی به مبحث قالب نداره ، قالب پیشفرض پرستاشاپ هم فعال کنید یا هر قالب دیگه ای همین مشکل وجود داره ( مشکل از ماژول ناوبری لایه ای هست )

موارد بعدی رو تیکت ارسال کنید به بخش پشتیبانی .

لینک به دیدگاه

مورد اولتون ربطی به مبحث قالب نداره ، قالب پیشفرض پرستاشاپ هم فعال کنید یا هر قالب دیگه ای همین مشکل وجود داره ( مشکل از ماژول ناوبری لایه ای هست )

موارد بعدی رو تیکت ارسال کنید به بخش پشتیبانی .

ممنون از راهنماییتون

در ارتباط با مورد دوم تیکت فرستادم . اما برای مورد اول چه کار میشه کرد؟ یعنی هر شاخه ای که تعداد محصولاتش از یک صفحه بیشتر بشه، محصولات صفحات دوم و سوم و .... برای بازدید کننده قابل رویت نیستند؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

تنطیمات -- محصول --- محصولات در هر صفحه    روی 500 (عددی بالا) قرار دهید که صفحه نخوره (کل محصولات اون صفحه رو نمایش بده ) مشکل حل میشه واسه من که حل شد.

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...