رفتن به مطلب

نصب قالب الکترو مارکت

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده دیروز یعنی 4 شنبه 94/6/4 قالب الکترو مارکت رو خرید کردم ازتون توی بخش تیکت هم اطلاعات سایت و هاستم رو دادم تا برام نصب بشه کی تقریبا نسبت به نصبش اقدام میکنید ممنون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

با سلام

بنده روی پرستا شاپ

1.6.0.14

این قالب رو نصب کردم بعداز نصب مشکلی نداره ولی وقتی میخوای به عنوان قالب دیفالت انتخابش کنی یه صفحه سفید میاره

خواهشا کمک کنید

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام بنده این قالب رو خریداری کردم ولی از پشتیبانیش اصلا راضی نیستم با نام کاربری و رمز عبور حساب فروشگاه نمیشه وارد قسمت تیکت شد.! رمزم تغییر دادیم بازم نشد.! ضمنا قسمتی که باید لایسنس قالب رو اونجا قرار بدیم در فایل پی دی اف همراه قالب اینطوری اشاره شده : " 5- وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت شوید و لایسنس قالب را وارد کنید تا فعال گردد . این لایسنس رو موقع خرید از حساب کاربری دریافت میکنید یا براتون ایمیل میگردد " این پیکربندی ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت کجاست؟!

لینک به دیدگاه

با سلام بنده این قالب رو خریداری کردم ولی از پشتیبانیش اصلا راضی نیستم با نام کاربری و رمز عبور حساب فروشگاه نمیشه وارد قسمت تیکت شد.! رمزم تغییر دادیم بازم نشد.! ضمنا قسمتی که باید لایسنس قالب رو اونجا قرار بدیم در فایل پی دی اف همراه قالب اینطوری اشاره شده : " 5- وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت شوید و لایسنس قالب را وارد کنید تا فعال گردد . این لایسنس رو موقع خرید از حساب کاربری دریافت میکنید یا براتون ایمیل میگردد " این پیکربندی ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت کجاست؟!

سلام و درود

شما که هنوز نتونستین وارد بخش پشتیبانی بشین و تیکتی ارسال نکرده اید ، چطور از پشتیبانی ناراضی هستین ؟!

لطفا سوالات مربوط به قالب رو در تاپیک خود قالب مطرح کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...