رفتن به مطلب

آیا برای دسته بندی هم عنوان متا و توضیحات متا رو باید بدیم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

یه سوال 

موقع ایجاد دسته بندی باید عنوان متا و توضیحات متا رو برای این دسته بندی باید وارد کنیم ؟ 

بعد اگه وارد کنیم  موقع گذاشتن محصول تو اون دسته بندی عنوان متا و توضیحات متای محصول و دسته بندی  تقریبا یکی میشن که ؟ این تو گوگل تاثیر منفی نداره ؟

من یه دسته بندی دارم به اسم    آیین زندگی 

بعد توش فقط یه محصول به اسم آیین زندگی میزارم 

اصلا برای دسته بندی ها هم لازمه عنوان متا و توضیحات متا رو وارد کنیم؟

به نظرتون چیکار کنیم 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه

یه سوال 

موقع ایجاد دسته بندی باید عنوان متا و توضیحات متا رو برای این دسته بندی باید وارد کنیم ؟ 

اصلا برای دسته بندی ها هم لازمه عنوان متا و توضیحات متا رو وارد کنیم؟

بایدی نیست ، یعنی اجباری نداره که وارد کنید ، میتونید خالی بزارید

آره میشه گفت لازم هستش ، چون هر جفتش برای اون صفحه مهم هست و توی نتایج جستجو موتورهای جستجو زیر آدرس سایتتون همین متا ها نوشته میشه که میتونه افراد رو ترغیب کنه به اومدن داخل سایتتون ، از طرفی توی رتبه بندی بهتر سایتتون توی موتور های جستجو تاثیر به سزایی دارن.

بعد اگه وارد کنیم  موقع گذاشتن محصول تو اون دسته بندی عنوان متا و توضیحات متای محصول و دسته بندی  تقریبا یکی میشن که ؟ این تو گوگل تاثیر منفی نداره ؟

دسته بندی همون شاخه ها معمولا ترجمه میشن ، اگر منظور شما هم همینه باید بگم متای شاخه ها برای محصولات گذاشته نمیشه ، مگر اینکه خودتون همون متن رو کپی کنید

کپی کردن همون متن متا ، توی متای محصول بله تاثیر منفی چون متاها دقیقا یه جمله هستن ، اما اینکه تقریبا یکی باشن و به هم ارتباط داشته باشن خوبم هست ، معلومه که باید بهم ارتباط داشته باشن ، اون محصول داخل اون شاخه هستش!

در کل شاخه ها ، و محصولات هر کدوم متاهای خودشون رو دارن ، متای این برای اون نوشته نمیشه

لینک به دیدگاه

بایدی نیست ، یعنی اجباری نداره که وارد کنید ، میتونید خالی بزارید

آره میشه گفت لازم هستش ، چون هر جفتش برای اون صفحه مهم هست و توی نتایج جستجو موتورهای جستجو زیر آدرس سایتتون همین متا ها نوشته میشه که میتونه افراد رو ترغیب کنه به اومدن داخل سایتتون ، از طرفی توی رتبه بندی بهتر سایتتون توی موتور های جستجو تاثیر به سزایی دارن.

دسته بندی همون شاخه ها معمولا ترجمه میشن ، اگر منظور شما هم همینه باید بگم متای شاخه ها برای محصولات گذاشته نمیشه ، مگر اینکه خودتون همون متن رو کپی کنید

کپی کردن همون متن متا ، توی متای محصول بله تاثیر منفی چون متاها دقیقا یه جمله هستن ، اما اینکه تقریبا یکی باشن و به هم ارتباط داشته باشن خوبم هست ، معلومه که باید بهم ارتباط داشته باشن ، اون محصول داخل اون شاخه هستش!

در کل شاخه ها ، و محصولات هر کدوم متاهای خودشون رو دارن ، متای این برای اون نوشته نمیشه

ممنون  عزیز

من یه شاخه دارم به اسم درس آیین زندگی بعد توش یه محصول میذارم به اسم اونم آیین زندگی حالا عنوان متا و توضیحات متا برای هر دو یکی میشن که

به نظرتون چیکار کنم؟ 

لینک به دیدگاه

ممنون  عزیز

من یه شاخه دارم به اسم درس آیین زندگی بعد توش یه محصول میذارم به اسم اونم آیین زندگی حالا عنوان متا و توضیحات متا برای هر دو یکی میشن که

به نظرتون چیکار کنم؟ 

من سعی کردم واضح توضیح بدم ، عرض کردم که

1. این دو تا، متاهاشون با هم فرق میکنه
  2. هر جفتش رو خودتون باید بنویسید، شما تکراری ننویسید متن متاهارو که تکراری نشن خب :|
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...