رفتن به مطلب

مشکل در باز کردن صفحه نصب

پست های پیشنهاد شده

بعد از کپی کردن اسکریپت در پوشه پابلیک و وارد کردن آدرس سایت با این خطا مواجه میشم.مشکل از کجاست دوستان؟فایل htaccess رو هم پاک کردم.پرمیشن ها هم درست تنظیم کردم.

این نسخه رو از سایت اصلی پرستاشاپ دانلود کردم.

403 ForbiddenAccess to this resource on the server is denied

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آیا فایل های پرستا رو از پوشه prestashop به public_html انتقال دادید؟

بله دوست عزیز.این کارو انجام دادم.اینا یه سری اطلاعات پیش پا افتاده هست که هر کسی باید بدونه!

به نظر من مشکل از تغییراتی هست که در ورژن فارسی شده نرم افزار داده شده است.90 درصد مشکلات به وجود اومده توی پرستاشاپ فارسی به خاطر کد های اصلاح شده اون و ماژول هاش هستش که با نصب و پیکربندی ماژول این اتفاق ها می افته.

با اینکه پرستاشاپ اسکریپت خیلی خوبیه و از خیلی جهات از اسکریپ های رایگان دیگه سرتره اما من بعد از دو هفته کلنجار رفتن با این فروشگاه ساز و خرابی های پی در پی و 6-7 بار پاک کردن و نصب مجدد اون بالاخره بیخیالش شدم و مجنتو رو نصب کردم که فعلا تا حالا سوتی نداده و خوب کار میکنه.اما به قول قدیمیا هیچ گلی بی خار نیست.مجنتو هم دردسرای خودشو داره!یه مدت اپن کارت رو هم تست کردم که با وجود سادگی و راحتی کار باهاش اونم یه سری عیب ها داره.من شرکت بازرگانی دارم و تصمیم دارم یه سری از کالاها رو به صورت انلاین به فروش برسونم مثلا توی اوپن کارت ویژگی حجم برای کالا وجود نداشت واسه همین واسه یه سری از کالا ها مثل آبمیوه نمیشد حجم رو به سی سی وارد کردن و هزار تا مشکل دیگه...

ناپ کامرس هم تست کردم که خیلی پیچیده و حرفه ای بود اما هاست من ویندوز نیست که بتونم نصبش کنم واسه همین اونم بیخیال شدم.پرستاشاپ اسکریپت خیلی خوبیه اما به شرطی که آدمو مگسی نگنه وقتایی که سوتی میده و خراب میشه...

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این همه کاربر روزانه پرستاشاپ رو دانلود و نصب میکنند و مشکلی ندارند.

اینکه شما نتونستید نصبش کنید به هیچ وجه نمیتونه مشکل پرستاشاپ باشه. نسخه فارسی هم هیچ مشکلی نداره و قطعا هاست شما مشکل یا محدودیتی داره.

نظر تخصصی شما در مورد 90درصد مشکلات پرستاشاپ هم کاملا بی پایه و اساسه و رو هوا دارید حرف میزنید. شما توی 9 روز که از عضویتتون میگذره چطور 90درصد مشکلات پرستاشاپ رو تشخیص دادید ؟ بهتره در مورد چیزی که تخصص و اطلاعات ندارید اظهار نظر نکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...