رفتن به مطلب

عنوان و توضیحات متای دسته بندی برای گوگل مهمه یا عنوان و توضیحات متای محصولات؟

پست های پیشنهاد شده

سلام وخسته نباشید

من اگه بخوام برای همه ی دسته بندی ها و محصولات توضیحات متا و عنوان متا  رو وارد کنم خیلی وقت می بره میخوام برای یکی خالی بزارم

سوال 

- این عنوان متا و توضیحات متای  دسته بندی برای گوگل مهمه یا عنوان و توضیحات متای محصولات ؟ کدومش مهم تره ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صد درصد که مهمه

بهترین راه سعی وخطا ...

ببینید یک مثال میزنم ابتدا تو گوگل اسم محصول رو سرچ کنید مثلا شکلات snickers

سپس بیایین یک بار بر چسبی که براش انتخاب کردید سرچ کنید مثلا خرید پستی شکلات ترکیه ، می بینید که مجددا شکلات اسنیکرز تو نتایج ظاهر میشه پس این وسط عنوان بر چسب و اسم محصول بسیار مهمه ولی ایا تو دسته ها مهمه یا نه بزارین براتون قشنگ توضیح بدم تا متوجه شوید ببینید قضیه دسته ها فرق می کنه الان براتون سواله که چطوری فرق داره دسته شکلات snickers سایت من تنقالته من برای اونم برچسب و متا تعریف کردم ولی هیچ وقت وقتی شخصی میخواد شکلات اسنیکرز رو سرچ کنه صفحه دسته بندی ظاهر نمیشه و فقط اسم محصول یا برچسبی که تعریف کردید ظاهر میشه خوب پس با این حساب نباید برای دسته بندی متا تعریف کنیم : جواب خیر است درست است هیچ کس نمیاد تنقلات رو سرچ کند ولی برفرض شما یک دسته بندی متفاوت دارید مثلا لباس های کشور گرجستان خوب برای این دسته بندی خیلی مهمه که متا و برچسب تعریف کنید که برفرض شخصی لباس های کشور گرجستان رو سرچ کرد صفحه دسته بندی لباس های کشور گرجستان که قبلا طرح کرده بودین ظاهر میشه که خودش میتونه کمک به امار ورودی سایت شما بشه پس در کل خوبه که برای تمام دسته ها تعریف کنیدمیتونید سایت من رو هم نگاهی بندازین و ببینید که چطوری عنوان محصولات و دسته تعریف کردم الان نزدیک 120 صفحه از سایتم تو گوگل ایندکس شده که برای شروع خوبه البته هنوز اول راهم و کلی راه دارم

harikashop.com

موفق باشید

لینک به دیدگاه

باز شاید من اشتباه کرده باشم ولی اون چه که خودم به عینه دیدم و تجربه کردم رو بهتون گفتم

باز اساتید بهتر میتونن کمک کنن

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...