رفتن به مطلب

مشکل ماژول پرداخت در محل

fakhri

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من ماژول پرداخت در محل رو فعال کردم. همه چیز خوب پیش میره و سفارش هم با موفقیت ثبت میشه. اما یه ایمیل برای مشتری میره با عنوان "اشکال در پردازش پرداخت" و وقتی سفارش مشتری رو باز میکنم وضعیت پرداخت "Error BlueSnap payment" هستش. ممنون میشم کمکم کنید که این مشکل رو رفع کنم. در مورد تنظیمات وضعیت سفارش فک کنم که باید کاری انجام بدم که هر چی گشتم متاسفانه متوجه نشدم که چکار باید بکنم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیش فرضشو بذار رو حالت در حال آماده سازی

ممنونم از وقت و پاسخ شما. میشه بیشتر راهنمایی کنید که پیشفرض چه چیزی رو بزارم روی در حال آماده سازی و از کجا اینکار رو انجام بدم؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من یه مشکلی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من ماژول پرداخت در محل رو فعال کردم. همه چیز خوب پیش میره و سفارش هم با موفقیت ثبت میشه. اما یه ایمیل برای مشتری میره با عنوان "اشکال در پردازش پرداخت" و وقتی سفارش مشتری رو باز میکنم وضعیت پرداخت "Error BlueSnap payment" هستش. ممنون میشم کمکم کنید که این مشکل رو رفع کنم. در مورد تنظیمات وضعیت سفارش فک کنم که باید کاری انجام بدم که هر چی گشتم متاسفانه متوجه نشدم که چکار باید بکنم.

دوستانی که این مشکل رو دارند بهشون میگم که خودم با کمی جستجو مشکل رو رفع کردم. مشکل از نبود وضعیتها در دیتابیس و یا خراب بودن اونهاست. برای حل مشکل به این آدرس مراجعه کنید.

https://www.prestashop.com/forums/topic/208404-solved-cant-load-order-state-status-at-line-146-in-file-classespaymentmodulephp/

مشکلی داشتید به خودم بگید :P

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...