رفتن به مطلب

مشکل در ماژول ثبت فیش بانکی

fakhri

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول ثبت فیش بانکی را میخام استفاده کنم که مشتری پس از انتخاب این گزینه وارد صفحه تایید سفارش میشه اما وقتی  روی دکمه "سفارشم را تایید میکنم" کلیک میکنه صفحه خطا ظاهر میشه با متن

500 Server Error

آدرس صفحه خطا هم module/bankwire/validation هستش. نسخه پرستا هم 1.6.1.0 و ماژول bankwire رو یکبار حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل رفع نشد. ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صفحه سوالات متداول رو بخونید و دیباگ رو روشن کنید

ممنونم از راهنمایی شما. دیباگ رو روشن کردم. خطای زیر رو داد

[PrestaShopException]

Can't load Order status

at line 178 in file classes/PaymentModule.php

173. 174. 		$order_status = new OrderState((int)$id_order_state, (int)$this->context->language->id);175. 		if (!Validate::isLoadedObject($order_status))176. 		{177. 			PrestaShopLogger::addLog('PaymentModule::validateOrder - Order Status cannot be loaded', 3, null, 'Cart', (int)$id_cart, true);178. 			throw new PrestaShopException('Can\'t load Order status');179. 		}180. 181. 		if (!$this->active)182. 		{183. 			PrestaShopLogger::addLog('PaymentModule::validateOrder - Module is not active', 3, null, 'Cart', (int)$id_cart, true);
لینک به دیدگاه

سلام

من ماژول ثبت فیش بانکی را میخام استفاده کنم که مشتری پس از انتخاب این گزینه وارد صفحه تایید سفارش میشه اما وقتی  روی دکمه "سفارشم را تایید میکنم" کلیک میکنه صفحه خطا ظاهر میشه با متن

500 Server Error

آدرس صفحه خطا هم module/bankwire/validation هستش. نسخه پرستا هم 1.6.1.0 و ماژول bankwire رو یکبار حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل رفع نشد. ممنون میشم کمکم کنید.

دوستانی که این مشکل رو دارند بهشون میگم که خودم با کمی جستجو مشکل رو رفع کردم. مشکل از نبود وضعیتها در دیتابیس و یا خراب بودن اونهاست. برای حل مشکل به این آدرس مراجعه کنید.

https://www.prestashop.com/forums/topic/208404-solved-cant-load-order-state-status-at-line-146-in-file-classespaymentmodulephp/

مشکلی داشتید به خودم بگید :P

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سرچ کردم موردی پیدا نکردم 

مشکل و ارور من تو بخش validation هست 

و با پرداخت آنلاین و چک و تحویل درب منزل ارور 500 صادر میشه 

با روشن کردن دیباگ مشکل 

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/myblog/public_html/themes/default-bootstrap/mails/fa/order_conf_product_list.txt" on line 2 "{$product[\'reference\']}" - Unexpected "\" <-- thrown in /home/myblog/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 2

لطفا راهنمایی بفرمایید 

در ضمن تو قسمت پرسش و پاسخ هم جستجو کردم منتها مشکل رو پیدا نکردم.

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

مشکل و ارور من تو بخش validation هست 

و با پرداخت فیش بانکی صادر میشه 

با روشن کردن دیباگ مشکل 

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/myblog/public_html/themes/default-bootstrap/mails/fa/order_conf_product_list.txt" on line 2 "{$product[\'reference\']}" - Unexpected "\" <-- thrown in /home/myblog/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 2

لطفا راهنمایی بفرمایید

http://www.macaou.ir/module/bankwire/validation

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...