رفتن به مطلب

نمایش نام پذیرنده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ماژول زرین پال رو از آزمایشگاه زرین پال دانلود کردم یه سری مشکلات داشت! از ipresta گرفتم تمام مراحلش عالی بود ولی یه مشکل دارم موقع ارسال به زرین پال پذیرنده رو اسم شخص( اسم خودم نه فروشگاهم) نشون میده. به زرین پال تیکت زدم گفتن ماژول زرین پال وب گیت رو از آزمایشگاه بگیر. اونو نصب کردم موقع ارسال پذیرنده رو نام سایت همراه با آرم فروشگاه میزد که همون چیزی بود که من میخواستم. ولی کلا سرتا پا ماژولش مشکل داشت و بالاخره مجبور شدم همون ماژول ipresta رو بریزم.

حالا سوالم اینه میشه ماژول ipresta رو تغییر داد تا وقتی ارسال میکنه به صفحه زرین پال پذیرنده رو نام سایت بزنه همراه با آرم فروشگاه؟ آخه برا اعتماد مشتری خیلی مهمه! اسم شخص شک برانگیزه

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا به زرین گیت شونصدتا تیکت زدم گفتن از طریق کد های زیر باید به وب گیت متصل بشین:

https://ir.zarinpal.com/Labs/Details/WebServicePhpSample

از اونجا که من کدنویسی بلد نیستم تقاضا دارم یه مرد پیدا بشه ماژول زرین پال موجود در Ipresta رو بر اساس وب گیت ادیت کنه! آیا کسی هست مرا یاری دهد؟!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...