رفتن به مطلب

ویروسی شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی من صفحه ی اول سایتم رو باز میکنم یکسری پاپ های تبلیغاتی بهم نشون میده این هم فقط در حالتی که توی موبایل ببینم سایت رو نشون میده ...

چطوری می تونم این رو پیدا کنم که پاکش کنم :( رسما از کار زندگی من رو انداخته... لطفا کمک کنید هر چی سرچ می کنم به نتیجه ی خاصی نمی رسم.

پیشاپیش مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مطمئنید مربوط به سایت شماست ؟ برنامه های روی گوشی اکثرا این مشکل رو پیش میارن ، مخصوصا برنامه های رایگان بی در و پیکر . فکر نمیکنم مشکل از سایتتون باشه ( با توجه به اینکه میفرمایید فقط روی گوشی اینجوری میشه )

لینک به دیدگاه

مطمئنید مربوط به سایت شماست ؟ برنامه های روی گوشی اکثرا این مشکل رو پیش میارن ، مخصوصا برنامه های رایگان بی در و پیکر . فکر نمیکنم مشکل از سایتتون باشه ( با توجه به اینکه میفرمایید فقط روی گوشی اینجوری میشه )

سلام.ببخشید اینجا پست میذارم. سایت شما http://mypresta.irفعلا نوشته در دست تعمیر است. من از چه طریق میتونم با شما تماس بگیرم جهت سفارش قالب؟

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی من صفحه ی اول سایتم رو باز میکنم یکسری پاپ های تبلیغاتی بهم نشون میده این هم فقط در حالتی که توی موبایل ببینم سایت رو نشون میده ...

چطوری می تونم این رو پیدا کنم که پاکش کنم :( رسما از کار زندگی من رو انداخته... لطفا کمک کنید هر چی سرچ می کنم به نتیجه ی خاصی نمی رسم.

پیشاپیش مرسی

اگه منظور شما پاپاپ shop asistant هست یا همون ali baba اشکال از سیستم کامپیوتر شماست نه سایت . اگه هم ویروس رو سایت شما گرفته باشه باید از سرور یا همان پشتیبانی هاست درخواست اسکن سایت رو بدین اگه مشکل shop asistant بود با انتی اسپی ور سیستم خودتون رو اسکن کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اگه منظور شما پاپاپ shop asistant هست یا همون ali baba اشکال از سیستم کامپیوتر شماست نه سایت . اگه هم ویروس رو سایت شما گرفته باشه باید از سرور یا همان پشتیبانی هاست درخواست اسکن سایت رو بدین اگه مشکل shop asistant بود با انتی اسپی ور سیستم خودتون رو اسکن کنید

موفق باشید

بله مطمئن هستم مربوط به سایت منه چون با چند تا گوشی مختلف ( البته همگی ایفون ) تست کردیم دیدم همین مشکل رو یهو نمایش میده!!

مربوط به ویروس ads DNSUnblocker هستش! به هاست هم گفتم که سرچ کنه گفت من سرچ کردم مشکلی ویروسی پیدا نکردم...

خلاصه چیز عجیبیست...!

نکته همه ی گوشی ها یک تم یکسان دارن برای تبلیغ

اگر ایفون دارید تست کنید.

www.senoqte.com

لینک به دیدگاه

سلام

مشکلی مشاهده نشد

ضمنا شما ظاهرا از نسخه انجمن ما استفاده نمیکنید

موفق باشید

سلام

مرسی که سر زدید

والا من از نسخه 1.6.1 انجمن دارم استفاده میکنم!

نکته ی بعدی اینکه الان هی داره توی همه دی وایس هام ارور پاپ میده برای همون سایت...

در هر صورت من چطوری می تونم بفهمم کدوم جاو اسکریپت این PoP up را صدا می کنه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

با مرورگرهای دیگه تست کنید

احتمال میدم که از مرورگری استفاده میکنید که اطلاعات شما رو سینک میکنه و این مشکل رو همه جا مشاهده میکنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

مرسی که سر زدید

والا من از نسخه 1.6.1 انجمن دارم استفاده میکنم!

نکته ی بعدی اینکه الان هی داره توی همه دی وایس هام ارور پاپ میده برای همون سایت...

در هر صورت من چطوری می تونم بفهمم کدوم جاو اسکریپت این PoP up را صدا می کنه؟؟

این ویروس ربطی به سایت شما نداره منم همین ویروس رو داشتم راه حلش هم نصب SpyHunter نسخه کرک شده هست بعدش هم کل کوکی های هم فایر فاکس و کروم و همه مرورگر ها رو پاک کنید بعد اسکن کنید پیداش میکنه (باید SPY HUNTER اپدیت شده باشه وگرنه نمیشناسه ویروسو)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...