رفتن به مطلب

نصب و اجرا پرستاشاپ از پایه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من با فروشگاه ساز های دیگه کار کردم ولی با پرستا کار نکردم

تصمیم به ایجاد فروشگاه تجهیزات عکاسی گرفتم و میخوام از فروشگاه ساز پرستا استفاده کنم

اول از همه برای شروع از پایه کدام ورژن پرستا رو نصب کنم ؟

از انجاییکه متوجه شدم اول باید پرستا 1.5 یا 1.6 دانلود و نصب کنیم سپس قالب خریداری کنیم

سوالم اینجاست اگه من قالب دیجیتال لایف یا قالب دیگری بخرم فایل های قالب در اختیارم قرار میگیرد یا خیر ؟

و قبل از نصب قالب باید بخش ها و دسته بندی ها رو بزنم یا دسته بندی ها و بخش ها باید با قالب هماهنگ باشه ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در حال حاضر تا این تاریخ پیشنهاد من به شما نسخه 1.6.0.14 می باشد

بله فایل های قالب در اختیار شما قرار میگیرند ولی ماژول های همراه قالب کد شده هستند

قالب فقط لباس سایت شماست و ارتباطی با دسته بندی ها و محصولات ندارد

همونطور که گفتم ماژول های بازارچه کد شده هستند و روی دامنه شما بعد از خرید قفل می شوند. سریال فعال سازی برای فعال شدن ماژول ها روی سایت شماست که هنگام خرید محصول از بازارچه سریال آن نیز برای شما ارسال می گردد

لینک به دیدگاه

در حال حاضر تا این تاریخ پیشنهاد من به شما نسخه 1.6.0.14 می باشد

بله فایل های قالب در اختیار شما قرار میگیرند ولی ماژول های همراه قالب کد شده هستند

قالب فقط لباس سایت شماست و ارتباطی با دسته بندی ها و محصولات ندارد

همونطور که گفتم ماژول های بازارچه کد شده هستند و روی دامنه شما بعد از خرید قفل می شوند. سریال فعال سازی برای فعال شدن ماژول ها روی سایت شماست که هنگام خرید محصول از بازارچه سریال آن نیز برای شما ارسال می گردد

سلام جناب ذاکریان

چرا نباید 1.6.1.0 را استفاده کرد؟ آیا مشکلی در این نسخه وجود دارد؟

لینک به دیدگاه

سلام

من دنبال اموزش ساخت بسته نصبی پرستا شاپ  میگردم  جای حتی در خود سایت پرستا شاپ هم نتونستم پیدا کنم  ممنون میشم منو راهنمایی کنید

میدونید من  الان از قالب نایس شاپ 2  استفاده میکنم اما می خوام اگه یک زمانی از یک قالب دیگه استفاده کنم  ابتدا اونو در لوکال کامل کنم بعد روی هاست

آپلود کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...