رفتن به مطلب

ارائه کد رهگیری محصول ‍یش از ‍رداخت مبلغ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . من الان دارم برای سایتم نماد اعتماد میگیرم و الان مشکلی که پیش اومده مسئولین نماد میگن که باید قبل از وصل شدن به درگاه یه پیش فاکتور و کد رهگیری داده بشه به مشتری . به نظرتون چطور میتونم این امکان رو فعال کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه گیر بی خودی دادن

در پیش فاکتور که کد رهگیری خرید نمی دن، وقتی مشتری خرید نکرده چه کد رهگیری صادر بشه

مجددا روی ارسال فرم نماد کلیک کنید خودشون تایید می کنن

باز هم رد شد در توضیح بنویسید که کد رهگیری خرید برای خرید صادر می شود و بفرستید تا متوجه بشن

من خواستم نماد بگیرم مدام گیر می دادن که در فرم تماس باید آدرس و... باشه، از مدیریت محتوا صفحه تماس با ما درست کرده بودم کارمند تیزهوش شون فقط روی فرم تماس با ما کلیک می کرد که با همین روش بالاخره متوجه شد که یک صفحه تماس با ما دیگری هم وجود داره که باید اون رو نگاه کنه!

لینک به دیدگاه

100 بار براشون توضیح دادم ولی قبول نمیکنن . من میگم هر سفارشی نیاز به قطعی شدن دارد . وقتی کاربر محصولی را انتخاب میکند وقتی به درگاه متصل شود سفارش تایید میگردد و کد رهگیری برای کاربر پیامک و ایمیل میشود . اگر هم نخواستن به درگاه متصل بشند گزینه پرداخت فیش بانکی انتخاب بشه باز هم کد رهگیری داده خواهد شد.

ولی باز میگن متقاضی محترم، بعداز صدور پیش فاکتور و قبل از پرداخت وجه باید کد رهیگیری پیش فاکتور نمایش داده شود

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه کارشناسان نماد فکر میکنم دیپلم هم نداشته باشند ، ضمن اینکه کاملا سلیقه ای عمل میکنند. بهترین کار اینه که چند تا از فروشگاههای مطرح رو مثال بزنید براشون که این مورد رو ندارند ولی نماد دارند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...