رفتن به مطلب

انتشار نسخه جدید 1.6.1.1

پست های پیشنهاد شده

نسخه جدید هم منتشر شده 

من آبدیت کردم خوشبختانه راست چین شده و کاملا فارسی  میباشد البته تا اونجائیکه من دیدم  بدون مشکل کار میکنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان  در قسمت مدیریت  در بخشهای ترجمه وجود ندارد و بعضی از فونتها نیز بصورت مربع نشان داده میشود فکر کنم باید منتظر ترجمه کامل این ورژن باشیم 

و تائید مدیران زحمت کش پرستا شاپ فارسی 

لینک به دیدگاه

سلام

در ارتقا به این نسخه ، چون بومی سازیهای نسخه قبل رو داشتید ، تغییرات کمی احساس میکنید البته باز هم قسمتهایی از بومی سازی از دست خواهد رفت مثل تاریخ و ... 

برای نصب از پایه باید حتما منتظر ارائه نسخه جدید باشید که تا چند روز آینده منتشر خواهد شد. البته همه نسخه ها بدون عیب نیستند و بهتره در ارتقا و تغییر نسخه هرگز عجله نکنید. به عنوان مثال نسخه 1.6.1.0 که در حال حاضر در انجمن ارائه کردیم چند باگ در بخشهای مختلف داره که البته شاید به چشم خیلیها نیاد و به همین دلیل ما هنوز هم نسخه 1.6.0.14 رو توصیه میکنیم. امیدوارم که نسخه جدید پایدارتر باشه.

برای ترجمه ها هم کسانی که فرصت دارند لطفا شرکت کنند تا همه بتونیم از ترجمه بهتری و کاملتری استفاده کنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیح کامل و عالی شما من نسخه 1.6.1.0  که نصب کردم 

واین خطاها را دارم

پیکربندی خود را چک کنید

پارامترهای مورد نیاز لطفاً خطا (ها)ی زیر را رفع کنید

• بعضی از فایل های هسته پرستاشاپ در سرور شما از بین رفته است.
    (/cache/smarty/compile/index.php)

پارامترهای اختیاری لطفاً خطا (ها)ی زیر را رفع کنید

• شما از ویرایش 5.3.28 PHP استفاده می‌کنید. به زودی آخرین ویرایش PHP پشتبانی شده توسط پرستاشاپ PHP 5.4 خواهد بود. برای اطمینان از این که برای آینده آماده‌ باشید، پیشنهاد می کنیم همین حالا به PHP 5.4 ارتقا دهید!

میشه لطف کنید بفرمائید چطوری میتونم این خطاها رو رفع کنم البته  به نظر میرسه پیشنهاد دومی مربوط به سرور میباشد.

لینک به دیدگاه

خوب من اون فایلی که در مسیر  cache/smarty/compile/index.php بود را دوباره آپلود کردم درست شد

فقط میمونه اخطار دوم  که به نظر من باید از طرف سرور میزبان بروزرسانی بشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...