رفتن به مطلب

چند فروشگاهی استفاده کنم یا شاخه بندی رو تغییر بدم

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان عزیز من آگاهی ندارم لطفا اول در مورد چند فروشگاهی برام توضیح بدید ، که اصن یعنی چی ، آخه من میبینم با اضافه کردن شاخه میشه هر محصولی دیگه رو ثبت کرد ، سیستم چند فروشگاهی اصن چیه ، اینو لطفا واسم توضیح بدید

و دو اینکه من میخوام شاخه بندی به شکل زیر داشته باشم لطفا بم بگین چکار باید بکنم

فرهنگ و هنر                   ==>  لوازم تحریر                  ==>  دفتر و کاغذ             ==>  کاغذ A5 , A4 ، A3 , A2

فرهنگ و هنر                   ==>  کتاب و مجله                ==>  کمک درسی            ==>  ابتدایی

لوازم الکترونیک               ==>  ماشین های اداری        ==>  ماشین حساب

لوازم آرایشی بهداشتی     ==>  مراقبت مو                   ==>  شامپو

دوستان سه تا گزینه اول این شاخه ها در یک level باید باشند

یعنی  "فرهنگ و هنر"  ،  "لوازم الکترونیک"  و  "لوازم آرایشی بهداشتی"  باید در کنار هم معرفی بشن

نکته ای که هست اینه که من الان اون قسمت خانه رو به فرهنگ و هنر اختصاص دادم

الان هرچی میخوام  در کنار اون شاخه وارد کنم بم اجازه نمیده

و زیر مجموعه اون فقط میتونم شاخه اضافه کنم

لطفا کمکم کنید

این وسط من به چند فروشگاهی برخوردم که اطلاعی ازش ندارم

آدرس وبسایت :

www.kolbehkala.com

ممنون میشم اگر منو راه بندازین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما زیر شاخه خانه ، این سه سر شاخه خودتون رو ایجاد کنید و پیش برید . نیازی به چند فروشگاهی ندارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بسیار سپاس گزارم

الان با این ویژگی پرستاشاپ آشنا شدم

متشکرم

سلام

شما زیر شاخه خانه ، این سه سر شاخه خودتون رو ایجاد کنید و پیش برید . نیازی به چند فروشگاهی ندارید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

سیستم چندفروشگاهی امکان خیلی جالبیه که شما میتونید به صورت مجازی چندین فروشگاه در یک دامین داشته باشید.

فایل ها یک نسخه هستند و فقط با اطلاعات داخل جداول بازی میشه و فروشگاه های دیگه شما به نمایش در میاد

امکان مدیریت جداگانه فروشگاه ها از یک کنترل پنل وجود داره و حتی در دسترسی ها میتونید برای هر فروشگاه مدیران و کارکنان جدا تعریف کنید.

من این کار رو برای یکی از مشتریهام انجام دادم و بدون مشکل کار میکرد. اما روی یک فروشگاه دیگه که همون نسخه از پرستا نصب بود هرکاری کردم آخر فروشگاه های دوم و ... با خطا کار میکرد!!! آخرش هم هنوز نفهمیدم چرا!!!!!؟؟؟؟؟

دارم بررسی میکنم.....

البته روی این فروشگاه قالب مینا نصب هست، و روی اون یکی قالب زمستان هر دو از ipresta

هرچند فکر نمیکنم ربطی به غالب داشته باشه....

سلام

دوستان عزیز من آگاهی ندارم لطفا اول در مورد چند فروشگاهی برام توضیح بدید ، که اصن یعنی چی ، آخه من میبینم با اضافه کردن شاخه میشه هر محصولی دیگه رو ثبت کرد ، سیستم چند فروشگاهی اصن چیه ، اینو لطفا واسم توضیح بدید

و دو اینکه من میخوام شاخه بندی به شکل زیر داشته باشم لطفا بم بگین چکار باید بکنم

فرهنگ و هنر                   ==>  لوازم تحریر                  ==>  دفتر و کاغذ             ==>  کاغذ A5 , A4 ، A3 , A2

فرهنگ و هنر                   ==>  کتاب و مجله                ==>  کمک درسی            ==>  ابتدایی

لوازم الکترونیک               ==>  ماشین های اداری        ==>  ماشین حساب

لوازم آرایشی بهداشتی     ==>  مراقبت مو                   ==>  شامپو

دوستان سه تا گزینه اول این شاخه ها در یک level باید باشند

یعنی  "فرهنگ و هنر"  ،  "لوازم الکترونیک"  و  "لوازم آرایشی بهداشتی"  باید در کنار هم معرفی بشن

نکته ای که هست اینه که من الان اون قسمت خانه رو به فرهنگ و هنر اختصاص دادم

الان هرچی میخوام  در کنار اون شاخه وارد کنم بم اجازه نمیده

و زیر مجموعه اون فقط میتونم شاخه اضافه کنم

لطفا کمکم کنید

این وسط من به چند فروشگاهی برخوردم که اطلاعی ازش ندارم

آدرس وبسایت :

www.kolbehkala.com

ممنون میشم اگر منو راه بندازین

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

مورد اولتون که نیاز به بررسی داره. اینکه چرا روی یک فروشگاه جواب میده روی یکی نه. البته باید بگم قالب های بازارچه با چند فروشگاهی سازگار نیستند

و در مورد چند فروشگاهی ، ترجمه سایت اصلی پرستاشاپ:

مدیریت چند فروشگاهی

یکی از بزرگترین ویژگی های پرستاشاپ "چند فروشگاهی" می باشد، به این معنی که شما می توانید چند فروشگاه را از یک پنل واحد مدیریت کنید.

با این ویژگی می توانید تعداد دلخواهی فروشگاه را که دارای المان های مشترکی هستند، مدیریت کنید. حتی می توانید برای بهبود عملکردهای مدیریتی، گروه فروشگاه ایجاد کنید.

در چه صورتی نیاز به چند فروشگاهی خواهید داشت

ممکن است شما راغب به استفاده از ویژگی چند فروشگاهی باشید، در صورتی که نیازی به آن ندارید. برای مثال، اگر نیاز به یک سایت چند زبانه، استفاده از چند واحد پول و یا قالب گرافیکی متفاوت برای هر شاخه داشته باشید.

در این وضعیت دو سوال پیش می آید که باید قبل از فعال کردن ویژگی چند فروشگاهی، به آن ها پاسخ دهید:

1. آیا می خواهید قیمت های متفاوتی برای یک محصول داشته باشید (علاوه بر تخفیفات خاص برای کاربر یا گروهی از کاربران).

اگر پاسخ شما مثبت است شما نیاز به ویژگی چند فروشگاهی دارید.

1. در صورتی که هنگام خرید کاربر از یک فروشگاه هایتان تمایلی به دسترسی او به تاریخچه سفارشات و صورتحساب هایش از دیگر فروشگاه ها نداشته باشید (حتی اگر کاربر دارای اطلاعات ورود یکسان برای فروشگاه ها باشد).

اگر پاسخ شما "بله" است، پس شما نیاز به استفاده از چند فروشگاهی دارید: فروشگاه ها سبدهای خرید و سفارشات آن ها را به اشتراک نخواهند گذاشت و اگر مشتری اقلامی را به سبد خریدش در فروشگاه 1 اضافه کند، قادر به مشاهده آن ها در سبد خرید 2 نخواهد بود.

اگر پاسخ شما به هر دو سوال خیر است، نیازی به چند فروشگاهی نخواهید داشت.

فعالسازی ویژگی چند فروشگاهی

تبدیل فروشگاه پرستاشاپی شما به یک چند فروشگاهی به راحتی انجام می شود:

1. وارد شدن به پنل مدیریت.
  2. رفتن به منوی " تنظیمات >> عمومی ".
  3. برای گزینه " فعال سازی چند فروشگاهی"، " بله " را انتخاب کنید.
  4. ذخیره تغییرات.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...