رفتن به مطلب

ارور ناگهانی reset

پست های پیشنهاد شده

باسلام و احترام.

چند روزی است که موقع ارسال محصول، بروز رسانی تنظیمات یا هرکاری در پنل مدیریت به صورت ناگهانی با ارور reset مواجه میشم! به این صورت که بعد از مثلاً کلیک روی صفحه بعد محصولات، فقط یک صفحه سفید که reset نوشته شده پدیدار میشه، بعد از ری لود هم درست میشه.

در ضمن بیشتر از قبل logout میکنه سیستم!

خودم به سرور شک دارم که مشکل پیدا کرده باشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه عکس بدین از اون صفحه ای که میگین سفیده و یه خطا داره توش

باسلام. چیز خاصی نداره همونطور که گفتم فقط توی صفحه نوشته  reset میاد، حتی توی سورس کدش هم فقط همین نوشته  هست خالی از کد .

امروز هم پس از فشردن دکمه ذخیره محصول این صفحه اومد، البته با ری لود محصول اضافه شد... ارورش همیشگی نیست

لینک به دیدگاه

من از وقتی با پرستا کار میکنم هیچ مشکل خاصی به جز زیاد شدن حجم کش ندیدم که طبیعیه
علاوه بر اونچه که مدیر عزیز گفتند (عمر کوکی هارو زیاد کنید) دقت کنید کشتون خالی باشه ( میتونین از راهنمایی های انجمن استفاده کنین یا یه ماژول رایگان دانلود کنید برای خالی کردن کش )

چنتا سوال ؟ چند وقته پرستاشاپ دارید ؟ چنتا محصول دارید ؟ چقدر تصویر و مطلب دارید ؟ همه اینا به خودی خود تاثیر گذارند مخصوصا اگه هاستتون هم ضعیف باشه بنابراین یه تیکت هم در این مورد به هاستتون بزنید اونا خودشون میدونن باید چکار کنن

مورد آخر که خیلی ساده هم به نظر میرسه اینه : دقت کنید این چند وقته مشکل اینترنت نداشتید ؟ چون پرستا معمولا با عوض شدن IP از مدیریت خارج میشه یه دقتیم به وضعیت اینترنتتون بکنید و در صورت امکان از خط اینترنت جداگانه و مرورگر جداگانه ای استفاده کنید

لینک به دیدگاه

خارج شدن از مدیریت زیاد مهم نیست، مشکل اصلی همین ارور ناگهانی ریست هست، کش هارو هم بار ها صفر کردم تو فکر این بودم که دستی هم صفرشون کنم، اما انگار مشکل از جای دیگست.

فکر میکنم مشکل مربوط به تمپلت باشه، فایل های مربوط به قالب tpl رو از اسمارتی به صورت دستی صفر کنم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ اگر مشکلی در هسته سایت بوجود اومده باشه، آیا با به‌روز رسانی به ورژن جدید مشکل حل میشود؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

این ارور برای هم من وقتی ارتقا دادم به 1.6.1.0 پیش اومده

ارور ثابتی نیست،دیدم عکس هم میزارم ولی کاری به یه سایته خاص نمی تونه داشته باشه،درست یادم نیست یا تو ipresta یا prestastore هم دیدم

لینک به دیدگاه

یه پست دیگه هم گذاشته بودم به این آدرس

اخطار XMLHTTPREQUEST در ویرایش کالا

ظاهرا این دو مورد به هم مربوطه،سرچ کردم یه چیزایی پیدا کردم،لینکاشون رو میزارم،اساتید یه نگاهی بندازید

http://stackoverflow.com/questions/2891574/how-do-i-resolve-a-http-414-request-uri-too-long-error

http://www-01.ibm.com/support/docview.wss?uid=swg21630003

https://www.litespeedtech.com/support/forum/threads/414-request-uri-too-large.4815/

لینک به دیدگاه

نمیدونم والا. منتظر نظر سایر دوستان باشید

بی زحمت یه نگاهی به این لینکها میندازی

این ارور 414 واقعآ داره اذیت می کنه

یک ساعت مطالب وارد می کنیم،موقع ذخیره صفحه سفید ریست میاد

لینک به دیدگاه

فکر میکنم مربوط به کوکی های مرور گر هم باشه ارور ریست... من از کروم استفاده میکردم و این ارور رو داشتم، اما با فایرفاکس تقریبا این مشکل حل شده خیلی کم پیش میاد... 

بعضی وقتها در سفارش محصول هم ارور میده، کلا در کاربری هم وجود داره این مشکل... شاید کم‌تر از پنل مدیریت خودشو نشون بده،

منتظر پاسخ سبز دوستان هستیم ! ;)

لینک به دیدگاه

فکر میکنم مربوط به کوکی های مرور گر هم باشه ارور ریست... من از کروم استفاده میکردم و این ارور رو داشتم، اما با فایرفاکس تقریبا این مشکل حل شده خیلی کم پیش میاد... 

بعضی وقتها در سفارش محصول هم ارور میده، کلا در کاربری هم وجود داره این مشکل... شاید کم‌تر از پنل مدیریت خودشو نشون بده،

منتظر پاسخ سبز دوستان هستیم ! ;)

نه ربطی به مرورگر نداره،هم با کروم ، هم با اکسپلورر و هم با فایر فاکس امتحان کردم ، مشکلو داره

مربوط میشه به ارور Failed to load resource: the server responded with a status of 414 (Request-URI Too Long)

که تو کنسول هر سه مرورگر نشونش میده

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد

ایراد از پرستا یا هاستتون نیست

با پشتیبانی اینترنتتون تماس بگیرید و بگید که صفحه سفید ریست با ارور 414 میده براتون

مشکل از طرف ارائه دهنده اینترنت بود

سپاس

لینک به دیدگاه

یعنی ISP؟ کدوم شرکت اراده دهنده این مشکل رو داشت؟

بله،فارسی رو پاس داشتم

من با پیشگامان این مشکل رو داشتم،دمشونم گرم،انقدر پیگیر شدن تا حلش کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...