رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

در مورد عمل نکردن تصویر پس زمینه تیکت بزنید چون در حالت عادی نباید چنین مشکلی پیش بیاد یا اینکه میتونید قالب رو مجدد نصب کنید / در مورد تغییرات هم که مشخصه باید فایل CSS رو ویرایش کنید اگه با فایرباگ کار کرده باشید میتونید تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید در صورتی که نمیتونید تیکت بزنید تا واستون انجام بدهند ( ممکن است شامل هزینه شود )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد عمل نکردن تصویر پس زمینه تیکت بزنید چون در حالت عادی نباید چنین مشکلی پیش بیاد یا اینکه میتونید قالب رو مجدد نصب کنید / در مورد تغییرات هم که مشخصه باید فایل CSS رو ویرایش کنید اگه با فایرباگ کار کرده باشید میتونید تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنید در صورتی که نمیتونید تیکت بزنید تا واستون انجام بدهند ( ممکن است شامل هزینه شود )

مورد دومش خیلی مهم نیست!

اما دوست دارم قضیه بک گراند حل بشه

سیستم تیکت تون مشکل دارد و نتوانستم وارد شوم! چه کنم؟

من فعلا سیستم کش سایتم را غیر فعال کرده ام اگر امکان دارد با فایرباگ یک نگاهی به آن بیندازید. احتمالا شما با یک نگاه می توانید موضوع را حل کنید

www.plcstore.ir

لینک به دیدگاه

درود بر شما

سیستم تیکت هیچ مشکلی نداره در بازارچه ثبت نام کنید : https://ipresta.ir/module/pdvcart/loginسپس با همان ایمیل وارد سیستم تیکت بشید https://ipresta.ir/support/ / در صورتی که همچنان مشکل دارید تماس بگیرید : https://ipresta.ir/contact-us

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

با سلام و تشکر به خاطر قالب 

در قسمت منو ها یک کادری به دور زیر شاخه ها هست چگونه میشه ان را برطرف کرد؟

میشه  عمق زیر شاخه را کم کرد یعنی مثلا تمام زیر شاخه ها را نشان ندهد و وقتی برروی زیر شاخه مربوطه رفتیم زیرشاخه های بعدی نمایش داده شود ؟

در صفحه اصلی میشه محصولات برتر را در دسته بندی های مختلف نمایش داد برای مثال دسته الکنرونیک شامل یک سر محصول و بعد دسته پوشاک شامل یک سری محصول . محصولات برتر یا تعدادی از این محصولات در هر دسته در صفحه اصلی نمایش داده شود 

تصاویری که در منو استفاده میکنیم از کجا باید تغییر بدهیم ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سپاس از زحماتی که میکشید.

بهمن جان ، چطور میتونم بخش بلوک اطلات محتوای سفارشی رو شبیه به دمو در بیارم.

متاسفانه چیزی که در دمو هاست بسیار زیباست و چیزی که من دارم بصورت تک ستون هستش و رنگ تمام آیکن ها سبزه.

سپاس گذارم 

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

با سلام

دمو تصویری از قالب هست. هرچیزی که در دمو موجود باشه در قالب هم هست.

خب مگه منو به صورت ماژول نیست ؟

این قالب به صورت بسته نسبی ارائه میشه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...