رفتن به مطلب

دوتا مشکل دارم - یکی بخش قیمت های ویژه - یکی هم ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

هنگامی که می خواهم برای یک محصول قیمت ویژه ای ثبت کنم بعد از وارد کردن اطلاعات یمت ویژه و زدن دکمه ذخیره چیزی ثبت نمیشود

لطفا راهنمایی بفرمایید

در مورد ماژولها هم قالب من تعدادی ماژول داره وقتی اونها رو نصب میکنم پیام میده ماژول با موفقیت بارگزاری شد اما چیزی بارگزاری نمیکنه و دیده نمیشه تا کانفیگش کنم البته خود قالب هم هنگام نصب پیام میداد فایل تنظیمات نامناسب که فکر میکنم به خاطر محدودیت حجم آپلود بوده اما من خودم بصورت دستی کپی کردمو اسمش رو تو دیتابیس اضافه کردم و قالب اضافه شد و تنظیمش کردم

فولدر ماژولها رو هم دستی کپی کردم تو فولدر ماژولها و همچنین داخل فولدر ماژولهای قالب اما چیزی دیده نمیشه تا بتونم فعال و یا غیر فعال کنمم و یا تنظیماتشون رو انجام بدم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد اول: بیشتر توضیح بدید. قیمت یعنی چی اتفاقی نمی افته؟ یعنی قیمتی که میزنید ذخیره نمیشه؟

مورد دوم: نصب قالب و ماژول هاتون کاملا غیر اصولی بوده. وقتی میگه فایل تنظیمات نامناسب است یعنی خطا مربوط به فایل config.xml قالب هست. حالا یا شما فایل زیپ رو اشتباه وارد میکنید یا قالبتون مشکل داره. از پشتیبان قالبتون کمک بگیرید

لینک به دیدگاه

1 - قیمت خود محصول 110000ریال هست و وقتی من بر روی قیمت ویژه که یک قیمت تخفیف خوردن در یک بازه زمانی محصوب میشه کلیک می کنم و قیمتم رو روی 590000ریال قرار میدهم و بر روی دکمه ذخیره کلیک میکنم یا ذخیره و ماندن فرقی نداره صفحه رفرش میشه اما اون قیمت ویژه که به عنوان یک تخفیف باید بشه ثبت نمیشه و قیمت ویژه می پره و ردیفی به عنوان قیمت ویژه دیده نمیشه

2- من قالب مالیاس رو از سایت تکین مارکت خریداری کردم و بسته آسان نصب رو به من دادند و البته خودشان نصب کردند و مشکلی هم ظاهرا نداشت و کار میکرد منتها ورژن پرستاشاپش قدیمی بود و کلی مشکل داشت و من آپدیت به نسخه جدید تر هم کردم و برخی مشکلات ماژولها و رفع کردم و الان داره کار میکنه اما باز هم مشکلات کندی کار با بخش مدیریت و کرش کردن های مرورگر موقع مدیریت سایت وجود داره و من می خواستم قالب و ماژولهای قالب رو بصورت دستی بر روی یک پرستاشاپ جدید که مشکل هنگ و کرش نداره نصب کنم که این خطا رو میده البته من روی لوکال امتحان کردم و این خطا رو داد از  Wamp PHP 7 هم استفاده کردم شاید به خاطر لوکال بودن باشه نمیدونم به هرحال الان مشکل کرش شدن و کندی و ... هست

در کل اولویت من با مشکل اولم هستش حل بشه وقت بیشتری دارم در مورد دومی کار انجام بدم

لینک به دیدگاه

احتمالا که قالبتون نال شدس و دارای لایسنس نیست که در این صورت از خدمات این انجمن بخاطر قوانین کپی رایت نمیتونید استفاده کنید

در کل اگر در بخش مدیریت ذخیره میشه ولی توی فروشگاه نمایش داده نمیشه باید از پشتیبان قالبتون راهنمایی بگیرید (که احتمالا بخاطر غیر اصلی بودن قالب پشتیبانی در کار نخواهد بود!)

لینک به دیدگاه

قالب رو میگن نال نیست - که حالا شایدم هم باشه

اما  تأیین قیمت و قیمت ویژه ی محصول و مشخصه های محصول و تعداد موجودی به خود پرستاشاپ ربط داره و به قالب مربوط نیستش در بخش مدیریت هستش

اینجاس که مشکل داره نه تو قالب و بخش کاربری

لینک به دیدگاه

اگر دکمه ذخیره رو بزنم میره  لیست محصولات رو نشونم میده

و اگر ذخیره و ماندن رو بزنم صفحه یکبار رفرش میشه

وقیمت ویژه ثبت نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...