رفتن به مطلب

مشکل در پرداخت نهایی

mor

پست های پیشنهاد شده

با سلام چند روزه با یه مشکلی در پرداخت گریبان گیر شدم.

تو مراحل خرید بعد انتخاب حامل وقتی پرداخت نهایی رو میزنم باز برمیگرده به همون صفحه و هیچ اتفاقی نیفتاده انگار نه انگار ولی ادرس URL از yourdomin.com/order به yourdomin.com/order?step=2 تغییر پیدا میکنه.

لازم به ذکر است که هیچ ماژول پرداخت انلاین جدیدی نصب نکردم، ولی خوب پرستا خودش یه فیش بانکی داره که زیرو روش کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.

با طراح قالب هم موضوع رو در میان گذاشتم منتها گفتن مشکل از قالب نیس تو انجمن مطرح کنید.(البته دمو هم اینجوریه)

با بررسی هم که تو انجمن انجام دادم یه نفر مشکل مشابه من بوده:http://ipresta.ir/forum/topic/6485-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C///

راستی از قالب بارمان استفاده میکنم.

منتظر راهنمایی دوستان گلم هستم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به طور مختصر مشکلاتی که ممکنه پیش اومده رو براتون میگم.

1. وارد ماژول ها -> پرداخت بشید . در بخش کشور ها ببینید که برای ایران آیا تیک ماژول خورده یا خیر 90درصد مشکلون همینجا حل میشه

2. از جدول بالایی ببینید که روی همه ارز ها یا حد اقل ارز پیشفرض فروشگاه ماژول فعال باشه

3. کاربری که ثبت نام شده رو بررسی کنید ببینید کشورش ایران هست یا نه ( در بخش مشتریان آدرس ها یا از مشتریان لیست مشتریان بر روی مشتری مورد نظر کلیک کنید در انتهای صفحه ادرس مشتری هست ویرایش رو بزنید و بررسی کنید) احتمالا مشکلتون یکی از این 3تاست

لینک به دیدگاه

سلام به طور مختصر مشکلاتی که ممکنه پیش اومده رو براتون میگم.

1. وارد ماژول ها -> پرداخت بشید . در بخش کشور ها ببینید که برای ایران آیا تیک ماژول خورده یا خیر 90درصد مشکلون همینجا حل میشه

2. از جدول بالایی ببینید که روی همه ارز ها یا حد اقل ارز پیشفرض فروشگاه ماژول فعال باشه

3. کاربری که ثبت نام شده رو بررسی کنید ببینید کشورش ایران هست یا نه ( در بخش مشتریان آدرس ها یا از مشتریان لیست مشتریان بر روی مشتری مورد نظر کلیک کنید در انتهای صفحه ادرس مشتری هست ویرایش رو بزنید و بررسی کنید) احتمالا مشکلتون یکی از این 3تاست

مرسی از راهنماییتون فکر کنم مشکل مورد 2 باشه ولی چک باکس نداره.چه باید کرد?

یعنی ارز پیشفرض فروشگاه به جای چک باکس --- گذاشته.

ولی خوب ریال ایران هست.

عکس نمیدونم چرا لود نمیشه؟وگرنه عکس لود میکردم.

لینک به دیدگاه

از قسمت بومی سازی > واحدهای پول

بررسی کنید که واحد پول مورد نظرتون (گفتید ریال) فعال باشه. بعد برید تو همون قسمت قبل --- به چک باکس تغییر پیدا میکنه.

لینک به دیدگاه

از قسمت بومی سازی > واحدهای پول

بررسی کنید که واحد پول مورد نظرتون (گفتید ریال) فعال باشه. بعد برید تو همون قسمت قبل --- به چک باکس تغییر پیدا میکنه.

ریال چک باکس داره ولی فقط واسه فیش بانکی، واسه پرداخت هنگام تحویل نداره.

همون فیش بانکی هم کار نمیکنه.

-----------------------------------------------------------------------------------

مشکل از قالب بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...