رفتن به مطلب

مشکل در نتایج جستجوی گوگل فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

درود

توی نتایج جستجوی گوگل وقتی به سایت خودم برمی خورم در حالی که دقیقا عنوان مطلب رو جستجو کردم یک بخش های دیگری از سایت لینکشون وجود داره

ببنید مثلا کالای «برد فلش خور ماشینی مموری» به این نشانی:

http://echista.ir/161-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D9%81%D9%84%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86%DB%8C.html

رو توی گوگل جستجو کردم. سایت من در صفحات 4 گوگل هست. ولی لینک هایی که وجود داره مربوط به کالاهای دیگه نظیر بلندگو و کانکتور پاور .. هست!

لطفا این عکس رو که مربوط به نتلایج جستجو هست ببینید:

http://uupload.ir/files/praz_capture.png

البته خودم حدس می زنم مروبط به کالاهای جدید باشه که توی ایندکس به نمایش در میان. 

این رو هم عرض کنم که عنوان سئو و توضیح سئو رو هم برای همگی کالاها وارد می کنم به صورت کامل. برای نمونه توضیحات سئو و عنوان سئو برای همین کالا:

http://uupload.ir/files/ixey_capture.png

لطفابگین با این مشکل باید چکار کرد؟ یعنی جستجو ها لینک های غیر مربوط رو میاره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا ایندکس شدن صفحات در گوگل زمان بره صبور باشید
ثانیا معمولا گوگل محتوای صفحه رو نمایش میده توضیحات و عنوان متا برای ایندکس شدن بهتر صفحات و بهبود سئو بکار میروند .

لینک به دیدگاه

اولا ایندکس شدن صفحات در گوگل زمان بره صبور باشید

ثانیا معمولا گوگل محتوای صفحه رو نمایش میده توضیحات و عنوان متا برای ایندکس شدن بهتر صفحات و بهبود سئو بکار میروند .

بله این درسته ولی مشکل اینجاست که گوگل داره یک لینک غیر مرتبط با جستجوی انجام شده رو با یک توضیحات سئو غیر مرتبط نشون می ده

ایندکس شدن رو می دونم زمان می بره. بحث سر اینه که ما یک چیزی رو جستجو می کنیم گوگل داره یک لینک رو ارائه می ده با توضیحاتی که اصلا توی محتوای صفحه هم که می گید نشون م یده

این توضیحات اصلا توی اون صفحه وجود نداره و مربوط به یک کالای دیگه هست

لینک به دیدگاه

گوگل یک ماشینه و گاهی ممکنه اشتباه کنه. شاید این هم یک باگ در موتور جستجوی گوگل باشه و همچنین ممکنه در اون صفحه از سایت شما قبلا چیزی بوده که این لینک رو نمایش میده. مثل فعال بودن ماژول محصولات همشاخه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

گوگل یک ماشینه و گاهی ممکنه اشتباه کنه. شاید این هم یک باگ در موتور جستجوی گوگل باشه و همچنین ممکنه در اون صفحه از سایت شما قبلا چیزی بوده که این لینک رو نمایش میده. مثل فعال بودن ماژول محصولات همشاخه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

به نظرتون به دلیل این نیست که ماژول یا بخش محصولات جدید در نقشه گوگلی سایت فعال هست؟ چون این اتفاق برای کالاهایی می افته که محصول جدید هستند

محصولات جدید هم که در ستون راست به نمایش در میاد و ستون سمت راست هم در شاخه ها (کتگوری) ها به نمایش در میاد.

نظرتون چیه؟ به این خاطر نیست؟ اگر به این خاطر هست توی سایت مپ باید محصولات جدید رو غیرفعال کنیم؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

چیزی که من در عکسی که گذاشتید میبینم اینه که گوگل یک شاخه رو ایندکس کرده نه یک محصول دیگه رو.

ساختار لینک نشون میده که شاخه شماره 55 هست. هم ممکنه اشتباها محصول رو قبلا در این شاخه گذاشته باشید، هم ممکنه چون محصول جدید توی صفحه دارید گوگل این شاخه رو برای این کلمه کلیدی نشون میده مخصوصا اگه ابتدا شاخه شما خالی بوده باشه

وقتی سایت شما نوپاست این لینک های گوگل مطمئن نیستن و در طی زمان هر صفحه شما برای کلیدواژه های مختلف از طرف گوگل امتیاز میگیرن

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

این مشکل رو من هم دارم البته بعد از گذشت زمان به مرور درست شد بعضی ها ولی هنوز بعضیهاش مونده!!اصلا کلا این گوگل قات زده مثلا تو کرال وبی مسترم ارور بعضی ها رو زده سرور بعد میر تو لینک میبینم همه چیز میزونه حتی با ای پی های مختلف هم تست میکنم میزون و ریفه یا اینکه تو وب مستر فنچ میزنم لینک رو درست میزنم دوباره همون لینک رو چند روز بعد میاره و ارور میزنه در کل خیلی قات زده این گوگل

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام. سایت ما حدود 4 ماهی هست که راه افتاده اوایل تو اولین کلمه کلیدی سایت صفحه 13 بودیم و بعد از حدود سه ماه به صفحه 8 رسیده بودیم ولی از هفته گذشته دیگه گوگل تو اون کلمه کلیدی ما رو نشون نمیده! نمیدونم علتش چیه اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز به این سادگی نمیشه نتیجه گیری کرد. سئو نیاز به تجزیه و تحلیل دارد.

شما ابتدا مطلب " سئو در ثبت محصول" در بخش بلاگ رو مطالعه کنید و سپس در گوگل وبمستر به تجزیه و تحلیل سایتتون بپردازید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد. ضمن تشکر از پاسختون باید عرض کنم که تقریبا تمام مطالبی که در انجمن و بلاگ وجود داره رو خوندم و علاوه بر این بسیاری مطالب از سایتهای دیگه ، سایت هم در گوگل وبمستر ثبت شده . کلمات کلیدی برای سایت و شاخه ها رو وارد کردم ولی برای محصولات هنوز فرصت نشده. و البته یک نکته هم هست که نمیدونم موثره یا نه و اون اینکه وقتی کلمات کلیدی رو در ایندکس برای کل سایت وارد میکنم یک پیغام خطا میده که متنش اینه :
خطایی هنگام بروزرسانی شئ رخ داد. meta ()
نمیدونم میتونه به این خاطر باشه یا نه البته تو بعضی تاپیکها دوستان گفته بودن این کلمات کلیدی که اینجا وارد میشه تاثیری در سئو نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...