رفتن به مطلب

موندن در مرحله اول نصب

پست های پیشنهاد شده

با سلام هنگام نصب، تو صفحه اول نصب، که عکسشو گزاشتم میمونه. فارسی که نمیشه هیچ . به صورت انگلیسی هم موقع زدن روی نکست دوباره برمیگرده روی همین صفحه.یعنی اصا مراحل بعد باز نمیشه

لطفا کمک کنین

post-9522-0-27156600-1451339655_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجیبه. با مرورگر دیگه تست کنید. شاید فایل ها ناقص ریختند دوباره فایل ها رو بریزید

چند بار با مروگرای مختلف هم فایل نرم افزار رو کامل آپلود کردم هم اقدام به نصب کردم که تو همه به همین مشکل برخوردم. این فیلم رو نگاه کنید.

http://s3.picofile.com/file/8230574100/bandicam_2015_12_29_21_00_42_448.avi.html

لینک به دیدگاه

تا الآن 23 نفر این سوال رو دیده و کسی جوابی نداده . من نیاز خیییلی زیادی به یه سیستم مدیریت محتوای خوب دارم . چون تعریف پرستا رو شندیدم اومدم سراغش

اگر کسی جوابی نداره و توان حل مشکل رو ندارید بگید تا فکری به حال خودم بکنم لااقل برم دنبال یه مدیریت محتوا دیگه.

لینک به دیدگاه

عجیبه. با مرورگر دیگه تست کنید. شاید فایل ها ناقص ریختند دوباره فایل ها رو بریزید

تو رو خدا اگه راه داره یه کاری بکنین .بتونم نصبش کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...