رفتن به مطلب

مشورت و چند تا پرسش در مورد پرستا

mahanm93

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این اولین ارسال من در این انجمن هست.

می خواستم با دوستان اهل فن یه مشورتی بکنم.

یکی از دوستان ما که فروشگاه داره (لوزام سرمایشی و گرمایشی و ...) حالا میخواد یک فروشگاه مجازی تاسیس کنه، ممکنه اولش موضوع همین تاسیسات گرمایشی و سرمایشی باشه ولی بعدا میخوان گسترشش بدن و به لوازم دیجیتال برسن.

پرسش من از شما اینه. آیا پرستا واسه همچین کاری مناسبه؟ یعنی ممکنه ابتدا بیشتر حالت اطلاع رسانی دقیق موجودی های فروشگاه به همراه قیمت ها ( + امکان پرداخت آنلاین) باشه فقط در سطح استان باشه و بعدا بیشتر روی جنبه فروشگاه مجازیش و فروش آنلاین بیشتر کار کنیم؟

مسئله دوم- برای پرستا، هاست ایران مناسب هست یا خیر؟ (طبیعتا همه کاربران سایت از ایران هستن) ولی به لحاظ فنی چطور؟ مثلا هاست لینوکس ایران میهن وب هاست.

مسئله بعدی آیا شما اطلاعی از قیمت تاسیس یک فروشگاه دارید؟ اینکه مثلا یک فروشگاه پرستا تاسیسش از صفر (با خرید دامنه، هاست، نصب، پوسته و ...) بدون وارد کردن اجناس به درون فروشگاه! اینا همه قیمتش چقدر میشه؟

شما می دونید وارد کردن اجناس به فروشگاه، بروزرسانی قیمت ها و کلا کارهای پشتیبانی فروشگاه هزینه هاش چطوره؟

سپاس از دوستان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1-قطعا پرستاشاپ بخاطر تیم های پشتیبانی قوی بهترینه و واسه هر فروشگاهی مناسبه

2-هاست مشخصاتش خیلی مهمه که چی باشه و پرستاشاپ یک حداقل نیاز هایی داره که میتونید قبلش از شرکت هاست مورد نظر بپرسید اونا رو دارن یا نه

3-قیمت نمیشه داد.به خیلی چیزا بستگی داره.شاید شما یکسری نیاز هایی داشته باشین که مجبور بشین بدین طراحی کنن.شاید قالب اختصاصی بخواین که هزینش با قالب عمومی فرق داره.ولی قالب عمومی همین بازاچه از 100 تومن داره تا 300 تومن

4-برای پشتیبانی باید یک هزینه ثابت ماهانه در نظر گرف که فکر نمیکنم از 300-400 کسی کمتر بگیره

ولی مدیریت پرستا با یک مقدار زمان گذاشتن میبینید که چندان سخت نیس و میتونید کنارش از اساتید هم کمک بگیرین.ولی یه چیزی بگم.همه چیزو پول حل نمیکنه.من روز اول که عضو انجمن شدم جناب ادمین به من گف یا باید زمان بذارم و یاد بگیرم یا هزینه بدم.حتی سوالات بسیار ابتدایی میپرسیدم که مثلا جنس رو چطور عکسشو بذاریم.ولی الان خداروشکر خیلی مواقع بوده سایت ارور داشته خودم بدون هزینه رفع کردمش.باید شما خودت رو پای خودت واستی و همشو با پشتکار یاد بگیری حالا اگه حایی موندی و چیزی نیاز داشتی بدی دوستان تا هزینت بالا نره و بتونی یک وب مستر باشی

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

- کسی لطف کنه و حداقل ها رو برای هاست بگه ممنون میشم.

- من خودم با چند تا مدیریت محتوا کار کردم و فکر کنم خیلی زود با یاری این انجمن پرستا هم رو یاد بگیرم.

در مورد قیمت ها ممنونم از شما saeed.5570 عزیز.

بازم کسی در مورد نرخ ها اطلاع داشت بهم بگه.

سپاس از شما

لینک به دیدگاه

از زبان سایت خود پرستاشاپ :

To install PrestaShop on the Internet:
  • A domain name
  • Web server: Apache 1.3, Apache 2.x, Nginx or Microsoft IIS
  • PHP 5.2+
  • MySQL 5.0+ installed with a database created
  • SSH or FTP access (ask your hosting service for your credentials)
OPTIONAL
  • In the PHP configuration ask your provider to set memory_limitto "64M" and upload_max_file_size to "16M"
  • SSL certificate if you plan to process payments internally (not using PayPal for instance)
  • Optional PHP extensions: GD, cURL, SimpleXML, SOAP 
  • To improve performances: MemCached, mcrypt PHP extension

این مواردی که دو خط اخر گفته بسیار مهمه + gzip که اگه در هاستی نبود اصلا نرید سمتش

لینک به دیدگاه

از زبان سایت خود پرستاشاپ :

To install PrestaShop on the Internet:
  • A domain name
  • Web server: Apache 1.3, Apache 2.x, Nginx or Microsoft IIS
  • PHP 5.2+
  • MySQL 5.0+ installed with a database created
  • SSH or FTP access (ask your hosting service for your credentials)
OPTIONAL
  • In the PHP configuration ask your provider to set memory_limitto "64M" and upload_max_file_size to "16M"
  • SSL certificate if you plan to process payments internally (not using PayPal for instance)
  • Optional PHP extensions: GD, cURL, SimpleXML, SOAP 
  • To improve performances: MemCached, mcrypt PHP extension

این مواردی که دو خط اخر گفته بسیار مهمه + gzip که اگه در هاستی نبود اصلا نرید سمتش

ممنون میشم چند تا هاستینگ بهم معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

من شنیدم نت افزار خوبه ولی باهاشون کار نکردم. چیزی که بنده می تونم بگم از سرور پارس نخرید (تنها از این سرور نام می برم چون خودم در زمینه ی پرستاشاپ باهاشون به مشکل برخوردم)

لینک به دیدگاه

سلام

با پرستاشاپ فروشگاه اینترنتی محصولات (دانلودی) ویدیویی جشنواره فیلم فجر می خوام بسازم .  به نظرتون چقدر فضای هاست لازمه بگیرم ؟

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...