رفتن به مطلب

اینجوری شدن قالبم !

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر من تازه پرستاشاپ رو نصب کردم و بالا اوردم و قالب کریسمس رو که رایگان هستش بطور ازمایشی نصب کردم که هنگام نصب هیچگونه اروری نشون نداد و با موفقیت بود 

ولی این آدرس فروشگاهمه قالب بهم ریختس ولی فقط قسمت تبلیغات و اسلایدر و 

تاحالا هیچ ماژولی هم نصب نکردن 

ممنون پیشاپیش اگه ج بدین

rozlife.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کو آدرس فروشگاه ؟؟؟

یه بار قالب پیشفرض رو فعال کنید و مجددا قالب کریسمس رو فعال کنید. احتمالا مشکل حل خواهد شد

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نمیدونی قالب چرا اینجوری میشه قسمت لوگو های و قسمت تبلیغات چرا بهم میریزه 

یه عکسم گذاشتم دوستان  http://uupload.ir/files/qsrm_99999.jpg

لینک به دیدگاه

نه آقای مدیر من هیچ چیزی رو دست کاری نکردم بطور آزمایشی غیر از قالب کریسمس قالب زمستان رو هم ازمایش کردم و لی این مشکل وجود داشت و قسمت پایین مشکل داره !

داخل فایل نصبی هر دو قالب یک پوشه themes وجود دارد که تشکیل شده ار پوشه های زیاد و یک فایل config  ایا همین دو تا فایل و پوشه باید باشد دیگه درسته ؟

لینک به دیدگاه

این بخش ها به صورت کد نویسی شده در داخل ویرایشگر ایجاد شده اند ، به عبارت دیگر شما باید از داخل ویرایشگر ماژول ( بلوک محتوای دلخواه ) این بخش ها را ایجاد کنید مثل دمو )

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

من هم دقیقا به همچین مشکلی برخوردم

هیچ دستکاری هم نکردم.در حقیقت مثل این میمونه که قالب اول و قالب جایگزین با ام ادغام شدن!

هرکاری میکنم درست نمیشن.چند بار اسکریپت رو پاک کردم باز نصب کردم ولی باز درست نشد

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...